Maritim Pine Beach İş Başvurusu

Maritim Pine Beach, 1997 yılında Turka Otelcilik A.Ş. grubunun ilk faaliyeti olan Erzurum’da ki Palan Otel’den sonra kurulan 2. Markası olarak hizmetlerini başarılı bir şekilde sürdürmüştür. 2003 yılında Antalya’nın Belek ilçesinde kurulan Maritim Pine Beach modern mimarisi ile hem yerli hem de yabancı turistlerin ilgi odağı olmuş ve sürekli tercih edilen bir marka değerine ulaşmıştır. Belek’te bulunan fıstık çamı ormanları içerisinde yer alan bu harika tesiste harika yeşilliğe eşlik eden harika manzaralı denizi ve güneş turizmini tetikleyen etkenleri bulunmaktadır. Resort otelciliğin önde gelen markaları arasında yer alan Maritim Pine Beach muhteşem deniz manzarası ve güneşin en uğrak olduğu alanlara sahip olmasından ötürü müşterilerini cezp eden bir otel yapısına sahiptir. Antalya’da iki otel birleşmesinin ardından daha da büyüyen Maritim Pine Beach, müşterilerinin daima mutlu ve memnun bir şekilde ayrılmasını sağlamıştır.

Akdeniz’in en güzel yerlerinden birine sahip olan otel inşaatı, bu sayede sürekli turistlerin akınına uğramasına olanak sunmuştur. Bünyesinde tüm dünya markalarının bulunduğu barlar, dinlendirici ve rahatlayacağınız SPA merkezleri, restoranlar ve diğer tesis olanakları ile cennetin bir odası halini andırmaktadır. Yeşilliğin, denizin ve güneşin hakim olduğu Maritim Pine Beach her sene birbirinden farklı aktiviteler ile misafirlerini eğlendirmeye yönelik organizasyonlarda kurmaktadır. Özellikle mevsimsel olarak birçok kişinin her sene turizm mevsiminde gelen personellere istihdam sağlayarak ülke ekonomisine de destek olmaktadır.

Maritim Pine Beach İletişim Bilgileri
Adres; İleribaşı mevkii 5. Parsel Belek Antalya

Maritim Pine Beach Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Maritim Pine Beach’te kariyer yapabilirsiniz. Maritim Pine Beach insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ