Maremar Hastanesi İş Başvurusu

Maremar Sağlık Hizmetleri A.Ş. Bünyesinde yer alan Marash Life Hospital adıyla Ağustos 2013 yılında Sağlık bakanlığı tarafından ruhsat verilen ve faaliyetlerine başlayan hastane kurulduğundan günden bu yana hep aynı kalite ve özveri içerisinde işleyişine devam etmiş, hasta kabulüne aynı gün başlayarak hastalara çözüm üretmeye başlamıştır. Sağlık alanında oldukça başarılı bir tablo ortaya koyan Maremar Sağlık Hizmetleri, ileri teknolojiyi takip eden bilgi ve deneyimlerini sürekli güncel olarak geliştiren bir altyapı sayesinde sürekli olarak işleyiş içerisinde olan bir sağlık kuruluşudur. Hastalar tarafından sürekli tercih edilen Marash Life Hospital adlı sağlık markası ile hem Kahramanmaraş hem de çevre illerden yoğun bir şekilde hasta kabulü görmektedir.

Bünyesi’nde birbirinden ayrı 2 cerrahi ameliyathanesi, Biyokimya laboratuarı, Doğumhane, MR, Açık MR, Dijital Röntgen, Dijital Mamografi, Dijital Tomografi ve birçok dijital cihazları ile yüksek kalite sağlayan hastane’de ayrıca haftanın her günü gece gündüz fark etmeksizin Acil servisi ve ambulans servisi bulunmaktadır. Ayrıca hastane bünyesinde açık ve kapalı otopark hizmeti de hasta ve hasta yakınlarına sağlanmaktadır. Çağdaş ve yenilikçi sağlık hizmeti ile daima tercih sebebi haline gelen Maremar Sağlık Hizmetleri’ne bağlı Marash Life Hospital sağlık kuruluşu hastalarının sürekli daha iyi tedavi görebilmesi ve hijyenik ortamlarda gerçekleşen tedavi veya cerrahi müdahalelerde hastanın ve hasta yakınlarının memnun bir şekilde hastaneden ayrılmasını amaç edinmiş personel kadrosu ile daima hizmetlerini kaliteli bir şekilde sürdürmeye devam etmektedir.

Maremar Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Yörük Selim Mahallesi, Oniki Şubat Caddesi, No: 11 Kahramanmaraş

Tel: 0 (344) 225 95 95

Maremar Hastanesi Kariyer Olanakları
Hastane insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Maremar Hastanesinde kariyer yapabilirsiniz. Maremar Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ