Mardin Havalimanı İş Başvurusu

Eski tarihi yapıları ve medeniyetler şehri olarak bilinen Mardin’de 1999 yılında faaliyete giren Mardin Havalimanı sayesinde tüm dünyaya farklı bir kapı açarak bu muhteşem şehirde hava taşımacılığın ilk adımları atılmıştır. İlk kurulduğu dönemlerde yetersiz ekipman ve uçak filosu yüzünden pek seferlerin gerçekleşmediği Mardin Havalimanı’nda haftanın sadece 1 günü Mardin / Ankara seferi yapılmaktaydı. Yıllar sonra yolcular tarafından sağlanan talepler üzerine günümüzde Mardin / İzmir, Mardin / İstanbul, Mardin / Ankara seferleri düzenlenmekte olup, uçaklar tamamen dolmakta ve yer bulunamamaktadır. Günümüze kadar gelen ayrıcalıklar ile birlikte gelişim sağlayan Mardin Havalimanı yavaştan projelendirilerek yeni ve modern bir inşa için yeniden düğmeye basıldı.

Havalimanının değişimi için ilk olarak günümüz teknolojisinin gücüyle uyumlu cihazlar ile donatılarak, apron genişletilmiştir. Apron’un genişletilmesi üzerine akabinde kule yıkılarak yeni ve modern bir biçimde tekrar yapıldı ve ardından teknik bir blok daha yapıldı. Daha büyük ve geniş uçakların piste daha rahat kalkması ve havalimanından uçuş için havalanması için genişletilerek daha uygun hale getirildi. En çok büyük çaplı boeing uçakların daha rahat kalkması ve inmesi için dizayn edildi. Bugünlerde halen devam eden terminal binanın genişletilme çalışmaları da günümüzde halen sürmekte olan projeleri arasında yer almaktadır. Mardin halkının yanı sıra çevre illerden de çok sayıda yolcu almakta olan havalimanı başarılı bir şekilde faaliyetlerine devam etmektedir.

Mardin Havalimanı İletişim Bilgileri
Adres; Mardin Yolu Havalimanı Kızıltepe Mardin

Mardin Havalimanı Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Mardin Havalimanı firmasında kariyer yapabilirsiniz. Mardin Havalimanı insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. mehmet esref kilic dedi ki:

    isimi severim

BİR YORUM YAZ