Mardan Palace İş Başvurusu

Mardan Palace 2009 yılında Telman İsmailov tarafından Avrupa’nın en büyük ve 7 yıldızlı en lüks oteli olarak Antalya’da kurulmuştur. Antalya’da yapılan açılışta dünyaca ünlü sanatçılarında yer almasıyla faaliyetlerine görkemli bir giriş yapan Mardan Palace otelin maliyeti ise 1.000.000.000 dolar tutmuştur. Günümüzde halen dünyaca ünlü yerli ve yabancı birçok müşteriye sahip olan ve sürekli tercih edilen bu ihtişamlı otelin Türkiye’de yer alması ekonomik açıdan da oldukça etkili bir rol oynadığı bilinmektedir. Eksiksiz ve kusursuz yapısı sayesinde sürekli ilgi odağı olan Mardan Palace’nin hemen önünde yer alan altın rengi kumlar ise Mısır’dan özel olarak getirilmiştir. 9 ton civarında getirilen bu kumların özelliği ise güneşin altında saatlerce kalsa dahi yakmayan bir özelliğe sahip olması ve aynı zaman’da ıslak ayakla üzerinden geçildiğinde ayaklara yapışmayan bir özelliğe sahip olmasıdır.

İçecek bakımından da oldukça zengin bir menüye sahip olan otelde dünyaca ünlü yıllanmış şarap mahzenleri ve diğer çeşitli içeceklerin de yer alması müşteriyi cezp etmekte. Bünyesinde; 2 royal suite, 38 Executive Suite, 271 Superior Oda, 62 Premium oda, 4 Presidential Suite, 16 Dolmabahçe Deluxe Oda, 44 Garden Suite ve daha birçok özel odalarla birlikte 560 oda bulunmaktadır. Ayrıca 5 VIP Villa ve 24 restorana sahip dev tesis tamamen teknolojiye dayalı harika bir görünüme sahiptir.

Mardan Palace İletişim Bilgileri
Adres; Merkez Özlü Köyü, Tesisler Cd. No: 450, 07100 Aksu / Muratpaşa Antalya

Mardan Palace Kariyer Olanakları
Otel insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Mardan Palace’de kariyer yapabilirsiniz. Mardan Palace insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Aliza Keneshbekova dedi ki:

    Merhaba? Iyi akşamlar Ben Aliza ben 2 yildir sezondo belekde Calista luxury otelde çaluşdim. Şimdi kirgizstandayim seney sizler ile bera ber calişmak istiyorum

BİR YORUM YAZ