Maquet İş Başvurusu

Maquet, tüm dünya’da nam salmış büyüyen markası sayesinde kalp cerrahisi bölümüne ait bütün ameliyatlarda kullanılmakta olan tek seferlik ameliyat gereçleri ve yoğun bakımda solunum cihazları ile ilgili yardımcı katater üretimini yapmaktadır. Dünyanın dört bir yanında hizmet veren Maquet 2007 yılında ülkemizin harika şehirlerinden biri olan Antalya’da üretimlerine başlayarak günümüzün ışığında parlayan ileri teknoloji ve gelişen altyapısı sayesinde üretimlerini yüksek kalite standartları altında üreterek tüm dünya’ya arz etmektedir. Üretim fabrikası Antalya’da bulunan 14.000 m2 alan üzerine kurulmuştur. Cleanroom alanına 3.600 m2 kapalı alan ayrılarak ameliyathaneler için üretilen ürünlerinin hijyenik ve kaliteli bir şekilde üretimlerini buradan sağlamaktadır.

İleriki senelerde üretmiş oldukları tek kullanımlık ürünler ve yoğun bakım kateterleri için temin edilen hammadde daha sonradan kendi çatısı altında oluşturularak hammadde ve üretim sürecini kendi bünyesinde üretimine devam etmiştir. Günümüzde dünyanın her yerinde bulunan hastanelerin ameliyathane bölümlerinde kullanılan araç gereçler sayesinde birçok hastanın sağlığı için kullanılan malzemeler ile insan hayatına verilen önemin gururu içinde hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Ayrıca birçok kişiye iş imkânı sunan ve istihdam sağlayarak ülke ekonomisine de destek veren Maquet Antalya, son yılların en başarılı grafiğini çizen büyük markalar arasında yerini almıştır. Kaliteli ve hijyenik ortamlarda, alanında uzman personel kadrosu ile üretimlerini ilk kurulduğu günden bu yana büyük bir özveri içerisinde devam ettirmektedir.

Maquet İletişim Bilgileri
Adres; Liman, Serbest Bölge, 07130 Konyaaltı Antalya

Maquet Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Maquet firmasında kariyer yapabilirsiniz. Maquet insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Isa dedi ki:

    Merhaba ben acil olarak iş arıyorum

BİR YORUM YAZ