Mapfre Genel Sigorta İş Başvurusu

Mapfre, ilk ticari atılımını dünyanın dev ülkelerinden biri olan İspanya’da 6 Mayıs 1933 yılında atmış ve günümze kadar sürdürülebilir dev bir marka olarak faaliyetlerini sürdürmeye devam etmiştir. İlk etapta gelişim evresinin ticari faaliyetlerini İspanya’da devam ettiren Mapfre, akabinde büyüme evresine geçerek uluslar arası ticari platformuna ayak basarak tüm dünya genelinde adını duyuran projelere imza atmıştır. Sigorta sektörü üzerine dünyanın en büyük markaları arasına girmeyi başaran Mapfre, Avrupa ve Amerika başta olmak üzere dünya genelinde göstermiş olduğu üstün başarılar doğrultusunda finansal, reasürans ve asistans hizmetleri çerçevesinde göstermiş olduğu hizmetler sayesinde kısa zamanda tanınarak dünya genelinde kaliteli bir marka değerine sahip olmuştur.

İspanya’nın en büyük, dünyanın ise en büyük markaları arasında yer alan Mapfre, bunların yanı sıra Amerika Birleşik Devletleri ve Türkiye’de de üstün ve kaliteli bir konuma sahip olup hizmetlerini bu her iki ülkede de başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Dünya genelinde çok sayıda sigorta türü ile hizmetlerini sunan ve çeşitli portföylere sahip olan Mapfre, müşterilerinin memnuniyetini her daim en ön safta tutarak kendilerine kaliteli ve sürdürülebilir sigorta hizmetinin ayrıcalığını sunmaktadır. Müşterilerinin daha güvenli ve mal varlıklarının daha kaliteli bir şekilde korunması adına gerçekleştirdiği sigorta işlemlerinde üstün rol oynamıştır. Günümüzde Mapfre, dünya genelinde sahip olduğu 5.524 ofisi ve 27.000.000 müşterisi ile dev bir marka değerine sahipken, aynı zaman’da 36.000’den fazla kişiye istihdam sağlayarak hem Türkiye hem de dünya ekonomisine oldukça katkıda bulunan bir marka değerine sahiptir.

Mapfre Genel Sigorta İletişim Bilgileri
Adres; Yenişehir Mah. Irmak Cad. No: 11 Beyoğlu – İSTANBUL

Mapfre Genel Sigorta Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Mapfre Genel Sigorta firmasında kariyer yapabilirsiniz. Mapfre Genel Sigorta insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ