MAPA İnşaat İş Başvurusu

MNG Şirketler Topluluğu tarafından 1978 senesinde kurulan Mapa İnşaat ve Ticaret A.Ş. uzman kadrosu ve kaliteli iş anlayışı işle altyapı inşaatları konusunda tecrübeli bir inşaat markası olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Kaliteli ve uzman kadrosu ile en son teknolojinin de yardımı sayesinde günümüzde vermiş olduğu hizmetler sunmaktadır. Bu hizmetler arasında endüstriyel tesis inşaatları, sulama ve çevreleme sistemi, hidroelektrik ve baraj santrali inşaatları, tünel ve köprü inşaatları, karayolu, termik santraller, içme suyu ve pis su arıtma tesisleri, betonarme silolar ve benzeri birçok alanda hizmetlerini başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Türkiye genelinde genel müteahhitlik hizmetlerini profesyonel bir şekilde sunan Mapa İnşaat uzmanlığı ve profesyonelliği ile sürdürülebilir iş potansiyelini devam ettirmektedir.

Türkiye dışında aynı zaman’da dünyanın birçok ülkesinde de faaliyetlerini sürdüren Mapa İnşaat, günümüzde Cezayir, Libya, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Bulgaristan, Umman ve Katar’da bulunan ofisleri ile tüm dünya genelinde de hizmetlerini başarılı bir şekilde devam ettirmektedir. 2013 yılı itibari ile Mapa İnşaat’ın değersel hacmi 8.000.000.000 dolar olarak belirlenmiştir. Türkiye’de birçok baraj, tünel ve köprülerin altında imzası bulunan Mapa İnşaat yüksek sermaye ve değere sahip markası adı altında binlerce kişiye istihdam sağlayarak aynı zaman’da Türkiye ekonomisine de destek sağlamaktadır. Yıllardır vermiş olduğu hizmetler ışığında müşterilerinin konforunu ve güvenliğini ön planda tutarak inşa etmiş oldukları yapı üzerine vermiş oldukları önem, kendilerine büyük referanslar sağlamış ve yeni projelerine son sürat ile çalışmalarını sürdürmüştür.

MAPA İnşaat İletişim Bilgileri
Adres; Uğur Mumcu Caddesi, No: 88, Pk: 06700, Gaziosmanpaşa, Çankaya, Ankara

MAPA İnşaat Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda MAPA İnşaat firmasında kariyer yapabilirsiniz. MAPA İnşaat insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. şenol yıldız dedi ki:

  Manitou operatörüyüm hopa şantiyenizde çalışmak istiyorum

 2. Hüseyin özgül dedi ki:

  Greyder ve ekskavatör operatörüyüm.ayrıca JCB . kullanırım hepsininde ehliyeti var yıllarca teçrübesi var beni hertürlü imtihana tabi tutabilirsiniz Ben YURTDIŞI şantiyenizde çalışmak istiyorum daha önce .. M T G . inşaat kazakistan Tünelkalıp konut pırojesinde çalıştım…ENKA Rusya. Petrol rafineri projesinde. ENKA .Ukrayna sıpor sıtatyumu ve yol inşaat pırojesinde. POLİMEKS. Türkmenistan konut pırojesi. OTO yol pırojesi.Ve Havaalanı pırojesi olmak üzere yurtdışında . 10 .yıl çalıştım pasaportum hazırdır saygılarımla .K = Maraş..Hüseyin

 3. yusuf kocaker dedi ki:

  slm dozer eskavator yol baraj alt yapı

 4. Cuma yıldız. 0532 515 95 32 dedi ki:

  Slm ben cuma kaynakcıyım gazaltı ve elektrik yurtdışı deneyimi vardır limak holding mısır kahire hava limanı Ankara metrosu birinci aşama Kızılay metro istasyonu ikinci aşama Kızılay çay yol metrosunda comsa açılım inş sonar sondaj ivedik su arıtma tesisleri güriş

 5. naif isik dedi ki:

  selam kalipciyim sivas liyim 28 yasindayim yurtdışı isi ariyorumm

 6. Erkan mengüş dedi ki:

  Şöförüm ve ne iş olsa yaparım yurtdışın da çalışmak istiyorum 05379231925

 7. celal ozcan dedi ki:

  insaat formeniyim her turlu ekib temin edilir 20 yil jeddah calisiyorum tercubeliyim saygilarimla.

BİR YORUM YAZ