Manpower İş Başvurusu

1948 yılında kurulan ve Halka açık şirket adı unvanı ile insan kaynakları danışmanlığı üzerine kurulan Manpower, günümüzde dünyanın en büyük iş arayan ve iş veren portalı olarak faaliyetlerini günümüze kadar devam ettiren dev bir kuruluştur. Elmer Winter ve Aaron Scheinfeld tarafından kurulan Manpower, 1987 yılında dünyanın önde gelen iş adamları arasında yer alan Britanya kökenli Blue Arros tarafından satın alınarak çalışmalarına kaldığı yerden devam etmiştir. 4 yıllık bir ticaret macerasından hemen sonra işlerin ters gitmesi üzerine 1991 yılının ortalarında tekrar Manpower ismi altında bağımsız bir kuruluş olarak faaliyetlerini sürdürmeye devam etmiştir. Günümüzde ise hızla büyüyen şirket 2009 yılının verilerine göre dünyanın en gelişmiş 80 ülkesinde yaklaşık 4.500’den fazla şubeye sahip olarak dev bir kuruluş halini almıştır.

Yıllık 5.000.000 kişiye istihdam sağlayarak dünya çapında en büyük halka açık şirket unvanına sahip olan Manpower Amerikan Birleşik Devletleri, Türkiye Almanya ve 100’den fazla dünya ülkesinin ekonomisine de oldukça destek olan dev bir marka olarak karşımıza çıkmakta. 2007 verilerine göre dünya çapındaki genel cirosu 22.000.000.000 dolar olan şirket’e ait 10.000’lerce personel istihdam edilmektedir. Dünya üzerinde büyük bir popülerliğe sahip olan IBM, Monsanto, NTL, Danaher ve yaklaşık olarak 400.000’den fazla şirketi bünyesinde kapsayarak iş arayanlar ve iş verenlere ortak bir danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Günümüzde Elan, Jefferson Wells, Right Management ve Manpower Profeessional adında 5 şirkete de sahipliği ile bilinmektedir.

Manpower İletişim Bilgileri
Adres; Mecidiyeköy Mah. Oğuz Sok. Rönesans Mecidiyeköy Plaza No:4 K:1 Şişli / İstanbul

Manpower Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Manpower firmasında kariyer yapabilirsiniz. Manpower insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ