Mannesmann İş Başvurusu

1958 yılında Borusan markasının ilk sanayi girişimi ile faaliyetlerine başlayan Mannesmann, Borusan markası adı ile bir araya gelerek günümüze Borusan Mannesmann adı altında Avrupa’nın öncü ve lider çelik boru üretici olarak hizmetlerini sürdürmeye devam etmekte. Borusan markasının gücü ile günümüzde dev bir kuruluş olarak üretimlerini sürdüren Mannesmann kurulduğu günden bu yana hep aynı kalite ve özveri içerisinde ki işleyişi sayesinde tercih sebebi olmaktadır. İlk kurulduğu zamanlar toplam’da 27 çalışan ve 5 adet ürün çeşidi ile faaliyetlerini sürdüren Mannesmann, günümüzde bu sayıyı istihdam olarak 1.500’den fazla kişiyi barındırırken, aynı zaman’da ürün yelpazesini 4.000 adede çıkarmıştır. Yıllardır müşterileri tarafından güvenle tercih edilen lider marka Avrupa ülkelerinde de adından sıkça bahseden bir marka değerine sahipliği ile bilinmektedir.

Kuruluşundan bu yana vizyonunuz bozmadan faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdüren marka, 1998 yılında uluslar arası arena da adını daha net bir şekilde duyurmuş ve akabinde ortaklık teklifler almıştır. Rekabet pazarında daha güçlü bir yapıya sahip olabilmek için ortaklık kararına varan marka, günümüzde dünya devi markası haline sahip Salzgitter Mannesmann GMBH ile ortaklık kurmuştur. Yapılan büyük ortaklık üzerine Türkiye’de yer alan çelik boru fabrikalarının güçlenmesi ve aynı zaman’da faaliyetlerin daha çok çalışma üzerine gitmesi şirketin ve müşterilerin memnuniyetini oldukça yükseltmiştir. Büyük ortaklığın meyvesi günümüzde 1.000.000.000 ton’dan fazla üretim kapasitesine sahipliği yapan marka Avrupa’nın ve hatta dünyanın en büyük ve en önde gelen lider markası olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Aynı zaman’da bünyesinde çalıştırdığı binlerce insana istihdam sağlayarak Türk ve dünya ekonomisine e destek sağlamaktadır.

Mannesmann İletişim Bilgileri
Adres; Bursa Organize Sanayi Bölgesi. Gri Cadde. No: 8/A 16140 – Nilüfer / BURSA

Mannesmann Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Mannesmann firmasında kariyer yapabilirsiniz. Mannesmann insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ