Manisa Organize Sanayi İş Başvurusu

Manisa Organize Sanayi, Manisa Ticaret Borsasının üstün katkıları ve aynı zaman’da Manisa Ticaret Odasının planlı bir şekilde projelendirilmesi üzerine 1963 yılında kurulmuştur. Büyük zorluklar ile fizibilite çalışmalarının ardından kuruluşuna izin verilen Manisa Organize Sanayi, günümüzde Türkiye’nin en gelişmiş ve en kapsamlı OSB alanlarından birine sahiptir. 1968 yılına kadar kurulmasına rağmen temelleri yeni atılan Manisa Organize Sanayi günümüzde harika bir modern yapıya sahipliği ile bilinmektedir. Kısa süreli çalışmaların ardından tamamen inşa alanı sona eren Manisa Organize Sanayi Bölgesi, 1970 yılında sanayiciler yer tahsisi yaparak faaliyetine resmi olarak başlamıştır. Yıllarca sürek fizibilite ve planlama aşaması biter bitmez inşaatı sona eren OSB alanı sanayi alanında hizmet veren sanayicilerin işlerine biran önce koyulmalarına olanak sağlamıştır.

Yeteri kadar hizmet verilememesinin ardından 1986 yılında sanayi bölgesinin büyütülmesi için bir takım çalışma başlatan yetkililer, Manisa Organize Sanayi’nin ikinci bölümünün açılması için gerekli çalışmaları bu tarihte başlatmıştır. 1989 yılında kabul edilen büyütülme aşaması titiz ve sağlam bir yapıda inşa edilerek 1991 senesinde tamamlanmış olup sanayi bölgesinin 2 bölümü tamamen aktif olarak sanayicilere yer tahsisi yapılmıştır. İlk kurulduğu 1. Kısım alanı gibi doluma erişen 2. Kısmın ardından 1997 yılında yeni bir proje hazırlanmış ve 2001 de başlatılan 3. Kısım çalışmaları 2003 senesinde sona erdikten sonra sanayici alanına pay edilerek büyümeye devam etmiştir.

Manisa Organize Sanayi İletişim Bilgileri
Adres; KeçiliköyOSB Mh. No:14, Cumhuriyet Blv., 45030 Yunusemre Manisa Merkez Manisa

Manisa Organize Sanayi Kariyer Olanakları
Sanayi insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Manisa Organize Sanayi’de kariyer yapabilirsiniz. Manisa Organize Sanayi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ