Manisa Huzurevi İş Başvurusu

Manisa Huzurevi 2012 yılında Manisa’da bulunan yaşlı vatandaşlara ve aynı zaman’da emeklilere ömrünün geri kalan yılları için daha huzurlu ve rahat bir yaşam sürdürebilmeleri adına açılmış bir huzur evi hizmeti sunan kuruluştur. Doğal yeşilliklerin huzur evi ile iç içe olduğu bu muhteşem alanda, aynı zaman’da sessizlik ve sakin bir ortam olması da burada yaşamını sürdüren vatandaşların için oldukça memnun kalıcı bir durum ifade etmekte. Manisa’da trafikten uzak doğa ile iç içe böyle bir alan oldukça ender bulunan bir niteliğe sahip. Muhteşem görüntüsü ve sürekli huzur evi sakinleri ile güler yüzlü personel hizmeti sayesinde adeta cennetin köşesini andıran bir görünüme sahip.

Huzur evine ait yürüme alanları, dinlenme bölgeleri ve bahçelerinin yanı sıra, aynı zaman’da güneş sistemli, asansör, sedye ve servis, kalorifer ve daha birçok özelliği ile oldukça modern bir yapıya sahiptir. Manisa Huzur evi, birçok yaşlı vatandaşımızın ömrünün geri kalanını huzurla ve dinlenerek rahat bir şekilde geçirmek istedikleri harika bir yapıya sahiptir. Bunların yanı sıra acil çağrı merkezi zili, her odaya özel tuvalet, banyo, masa, karyola, kanepe, televizyon, uydu anten ve daha birçok ayrıcalık ile tasarlanmış odalarda sıcak bir yaşam sürdürülebilmektedir. Odaların tümünde sürekli sıcak su takviyesinin bulunmasından dolayı vatandaşlar daha rahat ve daha temiz bir ortamda yaşamlarını sürdürmektedirler.

Manisa Huzurevi İletişim Bilgileri
Adres; 5528 Sokak No : 5 Uncubozköy / MANİSA

Manisa Huzurevi Kariyer Olanakları
Huzurevi insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Manisa Huzurevinde kariyer yapabilirsiniz. Manisa Huzurevi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ