Manisa Diş Hastanesi İş Başvurusu

Manisa Diş Hastanesi, Sağlık Bakanlığının onayı üzerine 2005 tarihinde kurulmuştur. İlk etapta tek merkezi sağlık binası olarak hizmete açılan diş hastanesi, akabinde daha fazla alan ve sağlık personeline ihtiyaç duyulmasından ötürü entegre bir sistem yapılandırılması üzerine ana binaya ek olarak 3 hizmet binası daha ek edilmiş olup ünite sayısı 40’a yükseltilmiştir. 2008 senesinde nöbet uygulamasının da aktif olmasıyla birlikte geceleri acil olarak ta hastalarına destek veren Manisa Diş Hastanesi, günümüze kadar hep aynı kalite ve özveri içerisinde sürdürülebilir sağlık hizmetlerini halka sunmaya devam ettirmiştir.

Daha öncesinden Merkez Efendi Devlet Hastanesine bağlı olarak diş sağlığı alanında hizmetler veren Laleli Semt Polikliniği 2010 yılında ayrılarak Manisa Diş Hastanesine bağlanmıştır. Böylelikle ünite sayısı 40 olan merkezin sayısı 50’e yükselmiş olup diş sağlığı üzerine vermiş olduğu hizmetlere aralıksız bir şekilde devam etmiştir. Akabinde hastaların memnun kaldığı Manisa Diş Hastanesi, sürekli ilgi altında tercih edildiğinden dolayı hastane yönetiminin istekleri üzerine 2012 senesinde Merkez Efendi Devlet Hastanesinin hemen yanında bulunan 5.000 m2 alan üzerine 5 katlı yeni mimari binası yapılarak hizmetlerini başarılı bir şekilde daha fazla hastaya hizmet vermek adına yeniden başlamıştır. Birçok kişinin istihdam gördüğü diş hastanesinde, aynı zaman’da engelliler içinde özel polikliniklerin bulunması oldukça hoşgörü ve ilgi ile karşılanmaktadır.

Manisa Diş Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Merkez Efendi Mah. Mimar Sinan Blv. No: 151 YUNUSEMRE MANİSA

Telefon 1 0 236 232 28 55
Telefon 2 : 0 236 232 17 10
Fax 0 236 234 60 50
E-mail :manisa.adsm@saglik.gov.tr

Manisa Diş Hastanesi Kariyer Olanakları
Manisa Diş Hastanesi bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için hastane insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. Manisa Diş Hastanesi insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ