Manisa Devlet Hastanesi İş Başvurusu

Manisa Devlet Hastanesi, 1938 yılında kurulmuş olup, ilk etapta A Blok olarak sağlık hizmetlerini başarılı ve hijyenik bir yapı içerisinde başlatmıştır. A Blok aynı zaman’da ilk kurulduğu zamanlarda hastanenin ana binası olarak görünmektedir. A Blok binasına ek olarak bağlantılı bir şekilde 1975 yılın takviye edilen ek hizmet binasıyla birlikte daha da büyümeye gidilmiş olup, aynı zamanda 1985 yılında da tekrar ana binaya ek ikinci bina inşa edilerek günümüzde büyük bir yapıya kavuşmuştur. Ana bina içerisinde bulunan acil servis, fizik tedavi, nöroşirurji, nöroloji, radyoloji, mamografi, kan bankası, BT, anestezi ve daha birçok alan bulunmaktadır.

A, B, C, D Blok olarak günümüze kadar gerek devlet gerek hayırsever vatandaşlar tarafından bulunan bağışlar doğrultusunda büyüme evresine kavuşmuştur. Birçok hastanın ziyaret ettiği Manisa Devlet Hastanesi günümüzde birçok branş üzerinden vermiş olduğu sağlık hizmetleri ile daima insan sağlığını ön planda tutarak göstermiş olduğu başarılı tedavi ve muayene süreçlerinden ötürü hastalar tarafından memnun kalınmış ve sürekli tercih edilen bir devlet hastanesi unvanına kavuşmuştur. Tamamı alanında uzman doktor ve sağlık ekibi tarafından sağlanmakta olan sağlık hizmetleri, hastalara güler yüzle ve kendilerini incitmeden göstermiş oldukları hassasiyetli tedavilerle daima hastaların memnun bir şekilde ayrılmasına vesile olmuştur. Tüm hasta kayıt bilgilerinin dijital ortamlarda saklanarak hazır halde tutulduğu Manisa Devlet Hastanesi, günümüze kadar güvenin ve sağlığın değişmeyen adresi olarak faaliyetlerini sürdürmeye devam ettirmiştir.

Manisa Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Şehitler Mah. Akhisar Cad. No: 1 MANİSA

– Telefon :
(0 236) 231 45 96

 

Manisa Devlet Hastanesi Kariyer Olanakları
Manisa Devlet Hastanesi bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için hastane insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. Manisa Devlet Hastanesi insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Yagmur dedi ki:

    Hasta kabul sertifikam var hastanizde hasta kabul danışmanı olarak çalışmak istiyorum şimdiden teşekkürler

  2. Sevgi Özbek dedi ki:

    İş arıyorum evliyim manisada oturuyorum iki çocuk annesiyim daha önce hastanede çalıştım temizlik ve hasta bakıcı olarak tlf numaram.0530.584.18.51

BİR YORUM YAZ