Manisa Çikolata Fabrikası İş Başvurusu

2003 yılında dünyanın önde gelen en büyük çikolata markalarından biri olan Ferrero tarafından Manisa çikolata fabrikası kurularak bünyesinde Kinder, Nutella, Kinder Süt Dilimi, Kinder Pingui gibi birçok markalı çikolataların üretimini üstlenerek faaliyetlerine başlamıştır. Dönemin Başbakan Yardımcısı Bülent ARINÇ tarafından gerçekleşen açılış töreniyle hizmetlerini o tarihten bu günlere kadar kaliteli ve hijyenik bir yapı içerisinde sürdüren Manisa çikolata fabrikasının toplam maliyeti ise 300.000.00 TL olarak hesaplanmıştır. İlk etapta 200 kişinin istihdam gördüğü modern çikolata fabrikasında günümüzde birçok kişi istihdam sağlayarak evlerinin geçimini bu şekilde sağlamaktadır.

Günümüz dünyasında en çok tüketilen çikolata üzerine olan markalar arasında yer alan Nutella ve Kinder gibi markaların çikolata üretimlerini sağlayan Manisa Çikolata Fabrikası, üretimini sürdürdüğü çikolata ve marka ürünlerinin tamamını el değmeden hijyenik bir alan içerisinde üretimlerini başarıyla sürdürmektedir. Kalitenin ve sağlıklı beslenmenin temellerine katıldığı mimari fabrika içerisinde tüm çalışanlar el ve ağız bölgelerinde koruyucular ile üretimlerin başlarında durmaktadır. Hiçbir şekilde el değmeden ve steril ortamlarda üretilen çikolatalar paketlenerek tüketiciye doğru yola çıkmaktadır. Dünya üzerinde büyük bir unvana sahip olan Ferrero, Türkiye’deki ilk atılımı olan Manisa Çikolata Fabrikası ile tüm Türkiye’ye kaliteli çikolata üretimini sağlamaktadır. Bunların yanı sıra bünyesinde istihdam sağladığı kişilerle, Türk ekonomisine de oldukça katkıda bulunan dev bir marka değerine sahipliği ile bilinmektedir.

Manisa Çikolata Fabrikası İletişim Bilgileri
Adres; Manisa Organize Sanayi Bölgesi, 5. Kısım Ferrero Caddesi, No: 3, Şehzadeler, Manisa

Manisa Çikolata Fabrikası Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Manisa Çikolata Fabrikası firmasında kariyer yapabilirsiniz. Manisa Çikolata Fabrikası insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. arzu kotan dedi ki:

    ben arzu kotan daha öce gıda şirketlerinde çalıştım tecrübem var turgutluya servisi varsa çalışmak isterim şuanda işsizim teşekkürler

BİR YORUM YAZ