Mango İş Başvurusu

Mango, Türkiye’den İspanya’ya göç eden bir ailenin iki çocuğu olan İsak ve Nahman Andıç adında iki kardeş tarafından 1984 yılında ilk mağazaları Barselona’da açarak faaliyetlerine başlamış ve günümüzde dünyanın birçok ülkesinde mağazalarında sattığı kaliteli giyim ürünleri sayesinde müşterilerine daima kaliteli ve ekonomik fiyatlarda hizmetler sunmuştur. Giyim ve moda aksesuarları üzerine donatılan mağazalarında çok kısa süre içerisinde büyük bir başarıya imza atan iki kardeş Mango markasını büyüterek günümüz tarihinde dünyanın birçok ülkesinde kaliteli hizmetler sunmaya devam etmektedir. Giyim sektörünün önde gelen mağaza markaları arasında popüler bir yapıya sahip olan Mango, birçok ülkenin şehirlerinde yer alan mağazaları

Günümüz tarihinde 2.000’den fazla mağazaya sahip olan Mango, dünya genelinde bu denli yüksek sayıda mağazaya sahip olan nadir markalardan biridir. Sadece Türkiye genelinde 100’den fazla mağazaya sahipliği ile bilinen Mango Mağazaları, İspanya ve Fransa’dan sonra en çok mağazaya sahip olan ve aynı zaman’da en çok müşteri kitlesine sahip 3. Ülke olarak Türkiye geçmektedir. Aynı zaman’da dünya mağazacılık sektöründe en çok satış yapan ikinci marka olarak bilinmektedir. Mango her ne kadar bir İspanyol markası olarak görünse de kurucular Türk asıllı iki göçmen kardeş olarak yer almaktadır. Bunların yanı sıra 2.000’den fazla mağaza’da 10.000’lerce kişiye istihdam sağlayarak Türkiye’nin yanı sıra dünya ekonomisine de destek olmaktadır.

Mango İletişim Bilgileri
Adres; Güney Yanyol Cad. Gebze Center No:310 D:226, Gebze Kocaeli

Mango Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Mango firmasında kariyer yapabilirsiniz. Mango insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ