Mandarin Oriental Hotel İş Başvurusu

Mandarin Oriental Hotel, 1963 yılında kurulmuş ve merkezi Hong Kong’da bulunan, ayrıca dünyanın birçok ülkesinde prestijli bir yapıya sahip şekilde ziyaretçilerine lüks bir konaklama hizmeti vermektedir. Türkiye’nin Bodrum bölgesinde 5 yıldızlı modern mimari bir yapı içerisine inşa edilen konaklama merkezinde ihtiyacınız olan her şeye ulaşabilmenizi sağlamaktadır. Şık ve modern iç mimari dekorasyon ve harika odalara sahip olan Mandarin Oriental Hotel, aynı zaman’da bünyesinde barındırdığı restoran içerisinde Türk mutfağının yanı sıra birçok dünya ülkesinin yöresel ve lezzetli yemeklerini de sunmaktadır. Asya havasıyla dizayn edilmiş ve sahile dayalı yapısı sayesinde birçok kişi tarafından tercih edilmekte olan Hotel, her sene yerli ve yabancı turistin akınına uğramaktadır.

Konum olarak denize yaslanmış bir konaklama merkezi olarak karşımıza çıkan Hotel, Bodrum’un yarım adasında olduğu için ve aynı zaman’da merkez odaklı bir bölgede bulunması üzerine turistlerin rahatça ve kuşkusuz bir şekilde tercih edilmesine neden olmaktadır. 5 yıldızlı konaklama konseptine sahip Hotel’e ait odalar ve süitler tamamen lüks bir şekilde dekore edilmiştir. Gurme bir mutfağa sahip olan Mandarin, Türkiye’nin Akdeniz sofrasını eksiksiz bir şekilde sunduğu gibi aynı zaman’da dünya üzerinde ki meşhur yemekleri de ziyaretçilerine sunmakta. Yeme ve içmenin yanı sıra SPA ve benzeri birçok sağlıklı yaşam merkezlerine sahip olmaktadır. Dünya genelinde birçok ülkede faaliyet gösteren Mandarin Hotelleri, aynı zaman’da birçok kişiye istihdam sağlayarak hem Türkiye hem de dünya ekonomisine katkıda bulunmaktadır.

Mandarin Oriental Hotel İletişim Bilgileri
Adres; Göltürkbükü Mahallesi, Cennet Koyu, Çomça Mevkii, 314. Sokak No: 10, Göltürkbükü, Bodrum, Muğla

Mandarin Oriental Hotel Kariyer Olanakları
Otel insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Mandarin Oriental Hotel’de kariyer yapabilirsiniz. Mandarin Oriental Hotel insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ