Manavgat Devlet Hastanesi İş Başvurusu

Manavgat Devlet Hastanesi ilk olarak 15 yataklı servisi ile 1960 yılında Antalya’nın Manavgat ilçesinde kurulmuş olup, eski tarihine dayalı olarak günümüze kadar kaliteli ve özverili bir sağlık kuruluşu adı altında hizmetlerini başarılı bir şekilde sürdürmüştür. 1985 senesine kadar bu kontenjan ile yoluna devam eden hastane, 1985 yılında ihtiyaçların artması ve yoğun taleplerin yükselmesi üzerine yatak sayısını 40’a yükselterek daha fazla kişiye yataklı tedavi imkanını sunmuştur. 2009 senesi içerisinde iç ve dış alanlarının tamamen tadilat görmesinden sonra yeni bir görünüme kavuşan Manavgat Devlet Hastanesi, günümüzde halen yapay şelale yolu üzerinde ki merkezi binasında hizmetlerini başarılı bir şekilde vermeye devam etmektedir.

Hastanenin ilgi görmesi ve aynı zaman’da bu denli kaliteli ve işini profesyonelce yapan bir hastane ekibine sahip olmasından ötürü hastalar sıkça ziyaret etmeye başlamış olup, hastane için yeterli alan olmadığından ötürü 2015 senesinde ek hizmet binasının açılmasıyla hastalar daha rahat ve hızlı bir şekilde sağlık hizmetinden faydalanmıştır. Ayrıca ek hizmet binasının hizmete girmesiyle yatak sayısı da 229’a yükselmiş olup, daha fazla kişiye yataklı tedavi hizmeti sunmuştur. Aynı zaman’da hastaneye ait 122 adet nitelikli yatak sayısı mevcuttur. Bunların yanı sıra, Ruh Sağlığı Merkezi adıyla bilinen ve Sorgun’da yer alan hizmet binası da hizmetlerini bu çatı altından devam ettirmektedir. Erişkin ve yeni doğan ünitesi de 2016 yılında inşasına başlanmış olup, henüz yapım aşamasındadır.

Antalya Manavgat Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Şelale Yolu Üzeri Manavgat ANTALYA


Tel: +90 242 7461117
Fax: +90 242 7466512
E-Mail: manavgatdh@saglik.gov.tr

Manavgat Devlet Hastanesi Kariyer Olanakları
Manavgat Devlet Hastanesi bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için hastane insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. Manavgat Devlet Hastanesi insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ