MAN İş Başvurusu

1758 yılında Alman’ya da kurulan MAN, kurulduğu günden bu yana geleceğe yönelik faaliyetlerini sürdürerek daima kalite ve önem arz eden büyük bir marka değerine sahiptir. Günümüzde hemen hemen herkesin bildiği bir isme sahip olan MAN, gerek kalite gerek üretimini yapmış olduğu ürünlerin sürdürülebilir bir yapıda olmasından dolayı sürekli tercih edilme sebebine erişmiştir. Enerji ve taşıma alanına odaklı bir şekilde işleyişini başarılı bir şekilde sürdüren marka, birçok sayıda ürün, servis ve aynı zaman’da çözüm hizmetleri sunarak daima müşterilerinin yanında bulunan dev bir marka olarak yoluna devam etmektedir. Sağlam ve kaliteli bir yapıya sahip olan ürünleri ile tüm dünya genelinde tanınan ve ilgi gören marka uzun yıllardır Türkiye’de ki fabrikalarında da sürdürülebilir bir iş potansiyeline sahiptir.

Kamyon, ticari araçlar ve taşıma alanına ait araçların üretim ve hizmetlerini uluslar arası bir çerçevede kalitesinden ödün vermeden daima lider konumda yer almış ve yerini hiçbir zaman kaptırmayarak başarılı bir grafik çizmeye devam etmiştir. Araçlar konusunda birçok ürüne üretim desteği de sağlayan MAN, bu alanda da oldukça başarılı ve saygı gösterilen bir marka değerine sahiptir. Birçok ürün üzerinden üretim ve destek sağlayan MAN, müşterilerinin daima mutlu ve memnun kalabilmeleri için farklı alternatiflerle de çözümlerini sunmaktadır. Dünya genelinde büyük bir potansiyele sahip olan MAN, aynı zaman’da Türkiye’deki üretim alanlarında birçok kişiye istihdam sağlayarak ülke ekonomisine de ciddi katkılarda bulunmaktadır.

MAN İletişim Bilgileri
Adres; Zeytinburnu, E-5 Karayolu, Maltepe, Zeytinburnu, İstanbul

MAN Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda MAN firmasında kariyer yapabilirsiniz. MAN insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ