Mamak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi İş Başvurusu

2009 yılında faaliyetlerine Ankara’nın Mamak ilçesinde başlayan Mamak Ağız ve Diş Sağlığı merkezi 1800 m2 alana sahip modern 2 katlı binası içerisinde hastalarına kaliteli ve hijyenik bir ortamda sağlık hizmetlerine devam etmektedir. Ankara’nın en diş ve ağız sağlığı üzerine en çok ilgi ve tercih gören bir sağlık kuruluşu olarak daima hastalarının memnun bir şekilde ayrılmasını sağlamaktadır. Merkeze bağlı olarak 2010 yılında kurulan Elmadağ Diş Tedavi ve Protez Merkezimiz ise 525 m2 alan üzerine kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana hep aynı kalite ve özveri içerisinde işleyişlerine devam etmiştir.

Merkezi alanımıza yoğun hastanın ilgisi üzerine ihtiyaç duyulan yeteri alanın olmaması ile birlikte 2012 yılında merkezi binaya ek olarak inşa edilen ve büyütülerek günümüzde 4.400 m2 alana sahipliğiyle hizmetlerini son sürat kaldığı yerden devam ettirmiştir. Günümüzde toplam’da 64 ünite üzerinden hastalarına ağız ve diş sağlığı üzerine vermiş oldukları hizmet ile daima daha iyi ve daha memnun kılıcı olmaya gayret göstermektedir. Hastaların bu denli kaliteli ve hijyenik bir ortamda sağlıklı bir şekilde sağlık hizmetlerini almaktan oldukça memnun ve sürekli tercih etmektedirler. Sadece Mamak halkı tarafından değil, kaliteli diş hekimlerinin bulunmasından ötürü Ankara’nın çeşitli bölgelerinden gelen hastalara da hizmet verilmektedir. Dijital hastane veritabanının sayesinde tüm hasta kayıt ve diğer her türlü bilgiler sağlam bir şekilde korunmaktadır.

Mamak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri
Adres; 2-3, Çağlayan Mh., 286/1. Sokak No:8, 06470 Mamak Ankara

Mamak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Kariyer Olanakları
Mamak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için hastane insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. Mamak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. kemal hamdemir dedi ki:

    Temizlik personeli alimi varsa dönüş yapalirsa sevinirim mamakta oturuyorum

  2. abdulkadır tuzun dedi ki:

    Temızlık personelı ve sofor alımı yapılıyorsa basvuru yapmak ıstıyorum. Emeklıyım ve Mamak’ta oturmaktayım, gerı donus yapılırsa sevınırım.

  3. Kublay CİHANGİR dedi ki:

    Temizlik personeli alımı yapılıyorsa müracaat etmek istiyorum. Benim evimde Mamak’ta. Emekliyim. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

BİR YORUM YAZ