Maltepe Bölge Hastanesi İş Başvurusu

Maltepe Bölge Hastanesi, 1993 yılında İstanbul Maltepe ilçesinde sağlık alanında sunulan hizmetlerin az olduğu kanısıyla kaliteli hizmet vermek adına kurulmuş bir özel hastane unvanına sahiptir. Bölge’nin ilk özel hastanesi olarak bilinen Özel Maltepe Bölge Hastanesi 50 yatak kapasitesi ile yatan hastalara hizmet vermektedir. Tamamen steril ve günü birlik sürekli temizliğin eksik olmadığı hasta odalarında doktorlar hastalarını sürekli kontrol altında tutmak için belirli periyotlarla hastalarını ziyaret etmektedir. Bölge unvanı ile Maltepe’nin yanı sıra 2 diğer şubesi olan Sancaktepe ve Pendik Bölge Hastanesi adları altında da farklı iki bölge’de sağlık hizmetlerini sürdürmektedir. Maltepe Bölge Hastanesi, tamamen mimari bir yapı ile dizayn edilerek inşa edilmiş olup, son teknoloji cihazlar ile tam donanımlı bir hastane kapasitesine sahiptir.

İleri teknolojinin ve uzman doktorların hakim olduğu Maltepe Bölge Hastanesi bünyesinde birçok branşta uzman hekimler hastalarına sağlık ile ilgili tüm hizmetlerini en başarılı ve en iyi şekilde sunmaktadır. Günümüzde 50 yataklı bir hastane olmasının yanı sıra tüm branşlarda sağlık hizmeti verilen 24 poliklinik, 2 doğumhane, 2 ameliyathane, 2 acil gözlem yatağı ve hasta yoğun bakım ünitesi yer almaktadır. Ayrıca birçok hastane de bulunmayan özel dallarda hastane bünyesinde hastalara verilen sağlık hizmetleri arasında yer almaktadır. Ayrıca hastaların randevu, muayene ve ameliyat işlemleri gibi birçok kayıt ve bilgiler tamamen hastane bünyesine ait dijital bir veritabanında tutulmaktadır.

Maltepe Bölge Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Bağdat Cad. No: 475 Maltepe / İstanbul

Tel: 0216 621 13 13

E-posta: ik@sancaktepebolgehastanesi.com

Maltepe Bölge Hastanesi Kariyer Olanakları
Hastane insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Maltepe Bölge Hastanesinde kariyer yapabilirsiniz. Maltepe Bölge Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ