Malpas Hotel İş Başvurusu

İnsanların daha kaliteli ve daha rahat bir ortamda konaklama hizmeti görebilmesi adına kurulan Malpas Hotel, günümüzde Akdeniz ve Beşparmak dağlarına ait muhteşem manzaraya sahip bir 5 yıldızlı konaklama merkezi olarak faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Bünyesin barındırdığı konaklama hizmetinin yanı sıra yiyecek ve içecek departmanları, toplantı ve konferans salonları, SPA merkezi, Club ve benzeri diğer şans oyunları da bulunmaktadır. Malpas Hotel, deniz limanı, havalimanı ve diğer ulaşım alanlarına kısa mesafesi ile de bilinen merkezi bir konumda yer almaktadır. Konaklama merkezinin kendi bünyesine ait plajında günün belirlenen saatlerinde tüm servisler ücretsiz olarak hizmete sunulmaktadır.

Doğayla iç içe bir konaklama merkezi olan Malpas Hotel, Akdeniz’e bakan muhteşem manzarası ile adeta büyüleyici bir yapıya sahiptir. Bünyesine bulunan aile bungalowları, executive suitler, tamamen deniz manzaralı mini villalar, presidental suit ayrıcalığı ile müşterilerine özel bir hizmet sunmaktadır. Yüzlerce özel ve standart odalara sahip olan dev tesisin odaları içerisinde ücretsiz 7/24 Wİ-Fİ, uydu kanalları, jakuzi, küvetli banyo, duş, elektronik kapı sistemi ve spring gibi birçok özellik barındırmaktadır. Ayrıca şans oyunlarının da rağbet gördüğü dev tesiste aynı zaman’da spor salonları, SPA merkezi, masaj, hamam, sauna, açık ve kapalı yüzme havuzu, güzellik merkezleri, restoranlar ve çocuk oyun alanları bulunmaktadır. Bunların yanı sıra ücretsiz otopark ile müşterilerine ücretsiz bir şekilde hizmet sağlamaktadır.

Malpas Hotel İletişim Bilgileri
Adres; Cesur Sokak No: 4, 195, Girne (KKTC) Kıbrıs

Tel: +90 3926503000

E-posta: sale@malpashotel.com

Malpas Hotel Kariyer Olanakları
Otel insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Malpas Hotel’de kariyer yapabilirsiniz. Malpas Hotel insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Esat abay dedi ki:

    Slm ben kibristan yazıyorum sizin şirketinizde
    Çalışmak isterim

BİR YORUM YAZ