Malatya Park İş Başvurusu

Malatya Park Alışveriş Merkezi, 2009 yılında Malatya’da modern mimari yapısıyla inşa edilen binasında ziyaretçilerine kapılarını açarak hizmetlerine başlamıştır. Günümüzde birçok ünlü yerli ve yabancı markayı ve birçok yaşam alanları ile alakalı hizmetleri aktif bir şekilde Malatya ve çevre illerde ki kişilere sunmakta olan dev bir alışveriş merkezidir. Toplam’da 103.000 m2 alana sahip olan alışveriş merkezi, Malatya Girişim Grubu tarafından kurularak ve aynı zaman’da Malatya’nın ilk ve tek alışveriş merkezi olmaktadır. Ziyaretçilerine sunmuş olduğu kaliteli ve yenilikçi tarzıyla ilgi odağı olan Malatya Park Alışveriş Merkezi, birçok alanda faaliyet gösteren büyük bir marka değerine sahiptir.

Malatya Park, günümüzde bünyesinde LC Waikiki, Adidas, Burger King, FLO, Mado, Koçtaş, Vestel, Batik, Colin’s, Koton, İnci, Bernardo, Seven Hill, Sabri Özel, Kığılı, Mavi Jeans, Sony ve daha birçok yerli ve yabancı dünyaca ünlü markaları barındırmaktadır. Toplam’da 151 mağaza ile ziyaretçilerine bol seçenekli alışveriş keyfi yaşatan Malatya Park, aynı zaman’da son teknoloji ile donatılmış sinema salonları ve eğlence merkezleri ile de ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatmaktadır. Malatya şehrinin tek alışveriş merkezi olan Malatya Park, bünyesinde hemen hemen tüm alanlarda sağlamış olduğu alışveriş mağazaları ile daima tercih edilen öncü bir marka değerine sahipliği ile bilinmektedir. Müşteri memnuniyet odaklı sürdürdükleri AVM hizmeti ile ilgi ve tercih sebebi olan Malatya Park, aynı zaman’da 1.000’den fazla kişiye istihdam sağlayarak ülke ekonomisine de destek olmaktadır.

Malatya Park İletişim Bilgileri
Adres; İnönü Mahallesi, Çamlıca (İnönü) Caddesi, No: 178, Malatya Merkez – Malatya

Tel: 90 422 212 55 66 Fax: +90 422 212 66 77

E-posta: info@malatyapark.com.tr

Malatya Park Kariyer Olanakları
AVM insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Malatya Park AVM’de kariyer yapabilirsiniz. Malatya Park insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ