Makyol İş Başvurusu

1965 yılında Saffet Çebi tarafından İstanbul’da kurulan Makyol, Türkiye’nin yol ve diğer inşaat faaliyetleri üzerine olan eksiklikten ötürü projelendirilerek kurulmuştur. Aradan geçe süre zarfının akabinde 1976 yılında ise şirket profil değiştirerek günümüz de ki unvanı olan Anonim Şirket unvanına erişmiştir. Ufak tefek projelerin ardından sene 1980’de Tekirdağ’da bulunan Çerkezmüsellim Sulama Göleti inşaat projesini üstlenerek başarılı bir şekilde sürdürmüş ve projeyi teslim etmiştir. Geçen yıllar sürecinde birçok havalimanı, yol, inşaat ve benzeri faaliyetlerinde yüksek performans ve başarı gösteren firma kısa sürede markalaşarak dev projelerde bulunmanın gururunu yaşamıştır. Ardı ardına gelen proje üstlenmeleri ile kısa sürede tamamlayan Makyol, günümüze kadar hiç durmadan ilk günkü kalite ve azimle işlerini sürdürmektedir.

36.000.000 dolarlık Haramidere’de bulunan Carrefour Hipermarket inşaatının projesini üstlenerek dev bir yapıya imza atan Makyol, rakipleri tarafından imrenerek baktığı kaliteli ve yüksek performansa sahip modern inşaları ile göz doldurmuştur. Büyük başarılarından biri de Karadeniz Sahil Yolu ihalesi olarak belirlenmiş ve 1997 yılında üstlenmiş olduğu projenin bedeli yaklaşık 874.000.000 dolar civarında bir projeye imza atmıştır. Yıllar boyu süren kalite ve başarılar projeleri ardı ardına getirmiş ve bunu ülke dışına çıkarma planları 2003 yılında yurtdışına atmış oldukları adım ile gerçekleşmiştir. Fas’ta 350.000.000 dolarlık bir projeye imza atarak yurtdışı icraatlarına başlamıştır. Günümüzde birçok kişiye istihdam sağlayan marka, aynı zaman’da Türkiye ekonomisine de oldukça katkılar sunan bir marka değerine sahiptir.

Makyol İletişim Bilgileri
Adres; Tepecik Cad. Melodi Sokak İ.T.Ü Blokları E Blok 34337 Etiler İstanbul

Makyol Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Makyol firmasında kariyer yapabilirsiniz. Makyol insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ