Maksan İş Başvurusu

Maksan 1974 yılında Malatya’da çok ortaklı bir marka adıyla kurulmuştur. 120.000 m2 açık, 11.000 m2 kapalı alan olmak üzere kuruluşunu ilan eden Maksan, üretimlerine ilk etapta İngiliz Bonar-Long lisansı kalitesiyle başlatmıştır. Bu lisans altında transformatör üretimlerini yapan Maksan, kısa sürede kendini geliştirerek projelerini daha kapsamlı bir hale getirmek adına araştırma ve geliştirme ekibi kurarak daha kaliteli bir marka değerine erişmiştir. Üretmiş olduğu makine parkı ile birlikte tüm yenilikleri açık bir şekilde titiz bir işçilik sergileyen Maksan, bu sayede kısa süre içerisinde büyüme evresine ulaşarak sektörün lider markası olarak en ön sırada yer almıştır. 35 yıla aşkın hizmet verdiği sektörde ülke içine vermiş olduğu değerin yanı sıra, aynı zaman’da dünya da 3 kıtaya ihracatlar gerçekleştirerek dev bir dünya markası haline gelmiştir.

35 yılın verdiği bilgi birikimi sayesinde tecrübeli personel kadrosu ile birbirinden farklı sektöre yönelik 70.000 adet transformatör’den fazla üretim gerçekleştirmektedir. Ayrıca yıllık bazda 5.000 transformatör ya da 2.000 adet MVA üretimi gerçekleştirebilecek bir kapasiteye sahiptir. Günümüzde TEDAŞ, DHMİ, Türk Telekom, MKE, Köy Hizmetleri, Şeker Fabrikaları, ASKİ, İSKİ, DSİ, TEİAŞ ve daha birçok sektöre yönelik hem yurt içi hem yurt dışı pazarın da hakimiyeti elinde barındıran büyük bir marka değerini kazanmıştır. Yüksek kalite standartları ile üretimlerini sürdüren marka, aynı zaman’da birçok kişiye istihdam sağlayarak ülke ekonomisine de oldukça destek olmaktadır.

Maksan İletişim Bilgileri
Adres; Elazığ Karayolu 9. km P.K: 67 MALATYA

Tel 90 (422) 341 00 90
Faks 90 [422] 341 00 99
E-Mail maksan@maksan.com.tr

Maksan Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Maksan firmasında kariyer yapabilirsiniz. Maksan insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ