Makro Market İş Başvurusu

1991 yılında organize ve modern bir şekilde bölge halkına hizmet vermek için kurulan Makro Market, ulusal pazarda perakende satış markası olarak faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Yenilikçi, modern ve çağdaş bir yapı içerisinde sürdürdükleri hizmetleri müşteri tarafından sürekli takdir ve tercih edilmiştir. Songör ailesi tarafından kurulmuş olup, zamanla nitelikli kişiliğe sahip insanlarla tanışmak ve daha ulusal bir yapıda olabilmek adına yatırımlar almış ve hızla büyümüştür. Planlı ve zamanlı olarak sürdürdükleri iş konsepti içerisinde tarıma ve sanayiye vermiş oldukları özen ve değerden dolayı olgunlaşmış olup, günümüzde 25 yıllık hizmet geçmişine sahip oldukları için gururlanmaktadır.

Perakende satışın organize bir şekilde işleyişi alanında Makro Market her zaman bu alanda öncülüğünü göstermiş olup, aynı zaman’da ek yeni projelerle sürekli kendinden bahsettiren bir firma olarak başarılı bir şekilde işleyişine devam etmiştir. Makro Marketler zincirinin kurucusu olan Şeref Songör, bu başarılarına hitaben Türkiye Perakendeciler Federasyonluğunu kurarak Türkiye’de ki perakendeciliğin önünü açacak faaliyetler imza atmıştır. Aile şirketi Makro Market 6 ana pay ortaklığından oluşan ve günümüze 6 farklı bölge de müdürlükleri bulunan dev bir yapıya sahiptir. Ülke genelinde 13 ilde toplam’da 192 adet mağazaya sahip olan Makro’nun toplam sahip olduğu alan 169.216 m2’dir. Fortune Türkiye’nin yapmış olduğu analizler neticesinde ilk 500 şirketi arasında en iyi 126. Şirketi olarak boy göstermektedir. Bünyesine bağlı mağazalarında 1.000’den fazla kişiye istihdam sağlayan marka, aynı zaman’da ülke ekonomisine de oldukça katkıda bulunmaktadır.

Makro Market İletişim Bilgileri
Adres; İstanbul Yolu 26 Km. Saray Mah. Gıdacılar Cad. No: 11 Kazan / ANKARA

Makro Market Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Makro Market firmasında kariyer yapabilirsiniz. Makro Market insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ