Mako İş Başvurusu

Türkiye’nin özel sektör alanına dayalı ihtiyaçlar üzerine yatırım yapma planıyla özel sektörün öncü isimleri olan Magneti Marelli ile Koç Holding tarafından 1970 yılında projelendirilerek kurulmuştur. Bu doğrultuda Bursa’da kurulan ve ülkenin önemli sanayileşme evresini bu tarihte başlatmışlardır. Mako adı altında kurulan büyük faaliyetlerin asıl ve temel amacı kendini sürekli geliştirmek, yenilikçi, çağdaş, modern konseptler, yüksek bilgi, tecrübe deneyimi ve teknolojiyi sürekli yakalayarak en modern üretim şeklini yakalaması üzerinedir. Kurulduğu günden bu yana hep aynı özveri ve kalite içerisinde havalandırma ve aydınlatma cihazları üzerine üretimlerini gerçekleştirerek, müşterileri tarafından ilgi ve tercih sebebi haline kavuşmuştur.

Sürdürülebilir sektörün yıllar içerisinde başarılı performans sağlaması kurucular tarafından memnun edici bir hal almış olup, yüksek bazda ek yatırımlar ile yıllar içerisinde daha da gelişmiş ve 2010 yılında sektörün lideri olarak asıl amaçlarına kavuşmuşlardır. Havalandırma ve aydınlatma cihaz üretimleri için Bursa OSB de 80.000 m2 açık araziye sahip olup, 40.000 m2 kapalı alanında üretimlerini gerçekleştirmektedir. Aynı zaman’da Bursa’da yer alan ve elektromekanik cihazların üretimini gerçekleştirmekte olduğu 16.000 m2 kapalı alanda üretimlerini gerçekleştirmektedir. ISO / TS 196949 – ISO 14001 – OHSAS 18001 kalitesine uygun bir şekilde üretimlerini gerçekleştirerek yıllık üretim bazını yükseltmiştir. Kaliteli üretimlerinden ötürü sadece Türkiye’de değil, aynı zaman’da birçok dünya ülkesine üretim sağlayarak ihraç etmektedir.

Mako İletişim Bilgileri
Adres; Vatan Caddesi, Zuhal Sokak, No: 58 / 4 Ayazba Cami Yanı Çağlayan Mahallesi, Kağıthane, İstanbul

Mako Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Mako firmasında kariyer yapabilirsiniz. Mako insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. burcu IRMAK dedi ki:

    merhabalar ben burcu daha önce partner crs servisinde renoda taşeron kalite kontrol bölümünde çalıştım bursa mudanyada ikamet etmekteyim 32 yaşındayım vardiya problemim yok

  2. filiz ugül dedi ki:

    merhaba ben filiz mako bünyesinde çalışmak istiyorum bursa mudanyada ikamet etmekteyim vardiya problemim yok 33 yaşındayım

  3. murat acar dedi ki:

    iş için

BİR YORUM YAZ