Makissos İş Başvurusu

Makissos, 2011 yılında Türkiye’nin ilk termal oteli olarak sektöre lider bir konumda faaliyetlerini sürdürmek amacıyla kurulmuştur. Bir otel’den fazlası sloganıyla daima insanların daha huzurlu, daha rahat ve daha konforlu bir konaklama hizmeti alabilmeleri için üstüne teknoloji ve doğasal faaliyetlerin bulunduğu Makissos Termal Otel’e uğrayan müşteriler her daim mutlu ve memnun bir şekilde ayrılmaktadır. Tamamen hijyenik ve ihtiyaç bakımından eksiksiz olan Makissos Terma Otel, kurulduğu günden bu yana hep aynı özveri ve kalite içerisinde konaklama hizmeti almak isteyen kişileri en iyi şekilde ağırlamıştır. Birbirinden lüks oda seçenekleri ve teknolojik bir yapıda inşa edilen modern binası sayesinde birçok kişinin ilgisini çeken muhteşem bir konaklama merkezi olarak faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

Her sene çok sayıda yerli ve yabancı turistin akın ettiği Makissos, bünyesinde barındırdığı restoranları içerisinde hem Türk ve uluslar arası mutfakların bilinen meşhur yemekleri ile zenginleştirilmiş bir menüye sahiptir. Türk hamamlarının da bulunduğu tesis’te özel yüzme havuzları, ailelere özel olarak tasarlanmış odalar, spor merkezi, sauna, güzellik merkezleri ve daha birçok sektöre dayalı faaliyetlerin sunulduğu dev konaklama merkezinde bunların yanı sıra, 1.000’den fazla kişinin katılım gösterebileceği balo salonu ve birbirinden farklı 7 adet toplantı salonu ile kongre merkezine sahiptir. Toplam’da 19 kattan oluşan dev yapı’nın alanı ise 35.000 m2’dir. Bünyesinde yüzlerce kişiye istihdam sağlayarak Türk ekonomisine de oldukça katkıda bulunan büyük bir marka değerine sahiptir.

Makissos İletişim Bilgileri
Adres; Bağlar Başı Mah., Şehit Kerem Aydın Cd. 49/51, 41500 Kırşehir

Makissos Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Makissos firmasında kariyer yapabilirsiniz. Makissos insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ