Makelsan İş Başvurusu

Makelsan, 1976 yılında İstanbul Karaköy Felek Han’da küçük bir işletme olarak faaliyetlerine başlamıştır. Geçen zaman içerisinde yüksek performans ve başarılara imza atan Makelsan 40 yıllık deneyimi sayesinde gözde bir marka olmuş olup, 2009 senesinde Aytemiz markası ile ortaklık sağlayarak daha güçlü ve dinamik bir altyapı oluşturmuştur. Günümüzde bu birleşim sayesinde İstanbul Deri Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan 20.000 m2 alana sahip dev üretim fabrikasıyla faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Üretimlerini kaliteli bir şekilde sürdüren Makelsan, ISO 9001, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, GOST-R ve CE gibi ulusal ve uluslar arası sertifikalara sahipliğiyle bilinmektedir. Türkiye’nin en büyük ve tek bir çatı altında UPS üretimlerinin yapıldığı dev bir fabrikaya sahiptir.

Çevre ve insan sağlığına duyarlı bir şekilde üretimlerini kaliteli ve profesyonel ortamlarda üreten Makelsan, sahip olduğu üretim fabrikasının tümü son teknolojiye dayalı cihazlar ile donatmıştır. Sektöründe lider firmaların arasında yer alan Makelsan, üretimini yapmış olduğu güç kaynaklarının tamamı garanti kapsamı altında son kullanıcıya ulaştırmak üzere dağıtımını yapmaktadır. Bünyesinde barındırdığı AR-GE departmanı içerisinde 25 kişilik kadrosuyla uzman yazılım ve donanım birimleri üzerinde üretim ve aynı zaman’da geliştirme deneyleri yapılmaktadır. Performans yüksekliği neticesinde daha da büyük gelişmeler elde etmek amacıyla AR-GE birimini güçlendirerek 1997 yılında organize bir yapı içerisinde birim haline getirilmiştir. Günümüzde 1.000’den fazla kişiye istihdam sağlayan Makelsan, Türk ekonomisine de katkıda bulunmaktadır.

Makelsan İletişim Bilgileri
Adres; İstanbul Deri Organize Sanayi Bölgesi 2.Yol I-5 Parsel, Orhanlı Mevkii, 34957, Tuzla, İstanbul

Makelsan Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Makelsan firmasında kariyer yapabilirsiniz. Makelsan insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ