Makel İş Başvurusu

Makel, 1977 yılında %100 Türk sermayesi ile elektrik malzemeleri üretimi üzerine faaliyetlerine başlamış olup, elektrik malzemeleri alanında günümüzde kalite değeri yüksek dev bir marka halini almıştır. Yüksek kalite ve işleyişlerinden ötürü kurulduğu günden bu yana sürekli teknolojinin yakın takipçiliğini yaparak günümüz Türkiye’sine sunmuş olduğu elektrik malzemeleri ile tanınan ve sürekli tercih edilen dev bir marka halini almıştır. Türkiye’de elektrik malzemeleri piyasası alanında önde gelen markaları arasında bulunan Makel, Türkiye’nin yanı sıra alanında ihracat rekoru kıran ve 40 ülkeye ihracat sağlayan tek markadır. Türkiye’ye ve tüm dünyaya yüksek teknolojiler ile üretmiş olduğu ürünleri yıllardır ihraç eden Makel, başarısının sırrını kaliteye ve prensiplerine borçlu olduğunu her daim göstermektedir.

Geçtiğimiz son 10 yıl içerisinde sektöründe Türkiye’de lider konumda olan Makel, aynı zaman’da dünya genelinde elektrik malzemeleri üreten firmalar arasında da ilk 10 firma içerisinde yerini alarak dev bir marka olarak yoluna devam etmektedir. Asya, Avrupa ve Afrika pazarında sürekli tercih edilen marka değerini kazanmış olan Makel, günümüzde 45.000 m2 alan üzerinde üretim faaliyetlerini sürdürmektedir. Türk ve Avrupa pazarında önemli bir yere sahip olan Makel, elektrik malzemeleri içerisinde yer alan tüm ürünlerin üretimini başarılı bir şekilde yaparak, göstermiş olduğu bu başarılı üretim neticesinde son kullanıcıya kaliteli ve ekonomik hizmetlerin başlangıcını sürdürmektedir. İstihdam sağladığı personeller ile Türkiye ekonomisine de oldukça katkıda bulunan büyük bir marka değerine sahiptir.

Makel İletişim Bilgileri
Adres; Osmangazi Mah. Mareşal Fevzi Çakmak Cad. No.38 Esenyurt – İSTANBUL

Diğer Şubeler
Bereketzade Mh.Şair Ziyapaşa Sk.Makel Han No:14/9-10 Karaköy İstanbul
Borodino Plaza, 5th floor,office 503 Rusakovskaya st.,13 107140, Moskova, Rusya
Bohatirska str. 11, 04209 Kiev, Ukrayna
Konrad-Adenauer-Ring 34 58135 Hagen, Almanya

Makel Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Makel firmasında kariyer yapabilirsiniz. Makel insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Harun ışık dedi ki:

    Orta derecede İngilizce biliyorum 9 yıl Moğolistan da yaşadım inşaat işlerinden biraz anlarım ayrıca bilgisayar kullanımımda iyidir ukrania veya Rusya’da çalışmak istiyorum

  2. ayhan yapar dedi ki:

    slm ben 25 senelik agırvasıta şöförüyum bekarım yurdışında calışmak istiyorum bekarım

BİR YORUM YAZ