Major Skt İş Başvurusu

Major Skt, ilk olarak SKT A.Ş. adı altında 1955 senesinde Bursa’da kurulmuştur. İhtiyaçlar doğrultusunda oluşturulan dev marka otobüs koltukları, cam çerçeveleri ve benzeri diğer ürünler üzerinde üretimler sağlayarak büyük atılımlar yapmıştır. SKT ismi kurucuları olan Süleyman BELTAN, Kemal COŞKUNÖZ ve Talat DİNİZ isimlerinden gelmektedir. 1967 senesinde Bursa OSB alanında bulunan yeni tesislerine taşınan SKT markası burada gerçekleştirdikleri Türkiye’nin ilk yağ keçesini üreterek piyasaya sürdüler. Akabinde aynı tarihte yine Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek elektrik motoru imalatına başladılar. Gösterilen yüksek performans ve kaliteli işleyiş ile birlikte büyüme kat eden marka, 1968 senesinde TOFAŞ için özel olarak ön koltuk kızaklarının üretimlerine başlamıştır.

TOFAŞ markasının ardından yıllar içerisinde birçok büyük markaya farklı alanlarda üretim sağlayan SKT, 1994 yılında MAJOR SKT Oto Donanım Sanayi ve Ticaret A.Ş. adını alarak faaliyetlerine başarılı bir şekilde kaldıkları yerden devam etmiştir. Akabinde başarıların ardı ardına gelmesiyle hızla büyümüş ve geçen bu zaman çerçevesinde gıda ve birçok alanda atılımlar yaparak büyüme evresini genişletmiştir. 1996 senesinde ise göstermiş olduğu başarılı faaliyetler doğrultusunda JOHNSON CONTROLS markası ile ortaklık sağlanarak dünya piyasasına açılma hedeflerine ulaşmıştır. Akabinde geçen yıllar arasında fast food zincirleri ve daha birçok alanda faaliyet göstererek büyüyen grubun bağlı olduğu marka 2010 senesinde JOHNSON CONTROLS tamamen MICHEL THIERRY’e satılmasıyla DİNİZ HOLDİNG-JOHNSON CONTROLS ortaklığı yeniden başlamıştır.

Major Skt İletişim Bilgileri
Adres; Organize Sanayi Bölgesi Ali Osman Sönmez Bulvarı No: 17 16159 BURSA

Major Skt Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Major Skt firmasında kariyer yapabilirsiniz. Major Skt insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ