Mais İş Başvurusu

1968 yılında Oyan Grup Şirketi tarafından motorlu araçlar üretimi ve satışı üzerine projelendirilip kurulan Mais Motorlu Araçlar İmal ve Satış Anonim Şirketi, 1971 yılında Renault’un ilk otomobilini üreterek Türk tüketicisine bu başarısını sunarak atılımlarına devam etmiştir. Başarıların kısa sürede yakalanmasıyla günümüzde de olduğu gibi Dacia ve Renault markasının Türkiye Mümessili ve Genel Distribütörü konumunda olan Mais, göstermiş olduğu dev başarılarını kaliteli işleyiş ve güçlü altyapısına borçludur. İlk etapta tamamen Oyak Grup bünyesine ait olan Mais markası günümüzde %49’ı Renault, geri kalan %51 pasta dilimine de Oyak Grubu sahiptir.

Türkiye geneline sunmuş olduğu hafif ticari ve binek araçlarının satışının yanı sıra, aynı zaman’da yedek orijinal parça satışını da gerçekleştiren Mais, satış sonrası da müşterilerinin her zaman yanında olarak desteğini sürdürmektedir. Diğer Türk Cumhuriyeti ülkelerine yedek parça satışı sağlayan Mais, aynı zaman’da Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetine de araç satışı yaparak Türk Birliğini daima en ön planda tutarak onurlu bir şekilde faaliyetlerini başarılarla süslemektedir. Ülke genelinde toplam’da İstanbul(Boğaziçi & Anadolu), Ankara, Bursa ve İzmir gibi 5 farklı yerde şubesi bulunan Mais bu mecralarda toplam’da 82 yetkili satıcı bulunmaktadır. Bunların yanı sıra ülkede 170’den fazla satış noktası ve aynı zaman’da satış sonrası hizmet veren toplam 258 noktası bulunmaktadır. Şubelerinde, satış ve satış sonrası hizmet noktalarında bulunan birçok kişiye istihdam sağlamış olup, aynı zaman’da ülke ekonomisine de ciddi bir oranda katkıda bulunmuştur.

Mais İletişim Bilgileri
Adres; Casper Plaza Fatih Sultan Mehmet Mahallesi, Balkan Caddesi, No: 47 34770 Ümraniye, İstanbul

Mais Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Mais firmasında kariyer yapabilirsiniz. Mais insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ