Mahle İş Başvurusu

Mahle, 2004 yılında dünya geneli üzerinde otomotiv ve motor endüstrisi üzerine atılımlar yapılmak üzere kurulmuş dünyaca ünlü dev bir markadır. Günümüzde Türkiye’de ki ayakları olan İzmir, Kocaeli ve Konya illerinde Türkiye merkezi birim alanları üzerinden faaliyetlerini sürdürmektedir. Eşsiz ve benzersiz hizmetleri arasında bulunan motor sistemleri, mekatronik ve termal yönetim sistemleri, elektrik ve filtrasyon hizmetleri ile dünya çapında bir numara olarak gösterilmektedir. Ayrıca dünya genelinde mobil uygulamalar alanında 3 siste tedarikçisi olarak boy göstermektedir. Aynı zaman’da Mahle Grubu, ticari, binek, makine ve diğer endüstriyel uygulamalar üzerine de hizmetlerini sunmaktadır. OE kalitesi sayesinde dünya pazarına sunmuş oldukları bu hizmetler ile kısa sürede büyüyerek bir dünya markası haline gelmeyi başarmıştır.

Dünya üzerinde büyük bir pazarlama ağı bulunan Mahle markasının 2015 değer ve katkı bilançosuna göre 170’den fazla ülke şehirlerinde 75.000 kişilik personel kadrosu doğrultusunda 11.500.000.000 Euro satış gerçekleştirmektedir. Mahle Brezilya, Hindistan, Japonya ve Çin başta olmak üzere toplam’da 13 büyük ülkede merkezi araştırma ve geliştirme tesisi kurarak dünyanın otomotiv ve motor endüstrisi üzerine faaliyetlerini başarılı bir şekilde geliştirmeye çalışmaktadır. Bünyesinde barındırdığı AR-GE departmanlarında bulunan 5.000 kişilik profesyonel ve uzman geliştirme mühendisleri tarafından sürekli işleyiş içerisinde olan Mahle, bu doğrultuda dünya piyasasına daha kaliteli ürünler sunmaktadır. Ayrıca on binlerce kişiye istihdam sağlayarak hem Türkiye hem de dünya ekonomisine oldukça katkıda bulunmaktadır.

Mahle İletişim Bilgileri
Adres; Ayaz Sok. No:54, Pelitli / Gebze / Kocaeli (İzmit)

Mahle Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Mahle firmasında kariyer yapabilirsiniz. Mahle insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ