Magnet Tıp Merkezi İş Başvurusu

Magnet Tıp Merkezi, 2001 yılında Doktor Feride KİBAROĞLU tarafından ilk etapta Ankara’da kurulmuş olup akabinde günümüzde ek şubesi olarak Kayseri’de de bir hastane daha kurmuştur. Kurulduğu günden bu yana sürekli halkın sağlığı üzerine atılımlar yapan ve insan sağlığını ön planda tutan ilkeleri doğrultusunda yurdun en büyük sağlık destekçileri arasında yer almıştır. Göstermiş olduğu üstün kalite ve hizmet anlayışı sayesinde sürekli tercih edilen Magnet Tıp Merkezi bünyesinde bulunan doktorların tamamı alanında uzman ve tecrübeli olup, aynı zaman’da diğer sağlık görevlilerinin de sürekli hastane bünyesinde eğitim alarak insan sağlığı üzerinde daha da geliştirilip topluma faydalı işler yapabilmelerini sağlamaktadır.

Yüksek bilgi ve birikimlere sahip uzman doktorları sayesinde hastaneyi ziyaret eden hastaların tüm sağlık sorunları ile ilgili problemleri detaylı bir şekilde inceleyerek muayene etmektedir. Ayrıca hasta odaklı sağlık hizmeti sundukları modern mimarı yapıları içerisinde sağlık ile ilgili tüm hizmetler sağlanmaktadır. Dijital arşivleme sayesinde bütün hastaların muayene, ilaç veya ameliyatları ile ilgili tüm detaylar hastane veritabanında saklanmaktadır. Son ve ileri teknoloji ile donatılmış olan hastane binasında hemen hemen tüm branşlarda hizmet verilmektedir. İhtiyaç duyulan tüm cihazların bulunduğu bu hastane içerisinde ziyaretçiler daha sağlıklı ve daha kaliteli bir ortamda sağlık hizmetini almalarının mutluluğunu yaşarken, göstermiş oldukları başarılı sağlık hizmetlerinden ötürü hastane personelleri de bu mutluluğa ortak olmaktadır.

Magnet Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres; Anıt Caddesi No : 12 Tandoğan / Ankara ve Gevher Nesibe Mh. Gök Geçidi No: 15 Kayseri

Magnet Tıp Merkezi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Magnet Tıp Merkezi firmasında kariyer yapabilirsiniz. Magnet Tıp Merkezi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ