Magnesia AVM İş Başvurusu

Forum Magnesia AVM, 2012 yılında uygarlığın ilk şehirlerinden biri olan Manisa’da kurulmuştur. Toplam’da kiralanabilir 19.000 m2 alana sahip olan modern bina’da birçok alanda faaliyet göstermekte olan yerli ve yabancı dünyaca ünlü markalar yer almaktadır. Şehir merkezi konumunda olan ve bundan dolayı tüm Manisa halkı tarafından sürekli ziyaret edilmektedir. Manisa’nın yanı sıra çevre illerden de alışveriş ve eğlence amaçlı gelmek isteyen birçok ziyaretçiyi ağırlamaktadır. Alışverişten modaya, sinema keyfinden lezzetli yemeklere ve daha birçok alanda kaliteli ve sağlıklı ürün veya yemeklere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Büyük bir kitleye hitap eden Magnesia AVM bünyesinde alışveriş alanına dair toplam’da 70 mağaza bulundurmaktadır.

Manisa’nın ilk ve tek alışveriş merkezi konumunda olan Magnesia AVM, ziyaretçilerine tüm olanakları sağlayarak memnun bir şekilde ayrılmaları sağlamaktadır. Çok sayıda geniş ürün yelpazesine sahip olan Magnesia AVM, aynı zaman’da çocuk oyun alanları, her yaştan herkesin eğlenebileceği eğlence mekânları, 7 adet salondan oluşan ve son teknoloji cihazları ile donatılmış sinema salonlara sahiptir. Ayrıca lezzetli yiyeceklerin hazır halde satışının gerçekleştiği alanlar ve daha birçok harika mekânları ile ziyaretçilerine keyif dolu anlar yaşatmaktadır. Günümüzde Manisa ve çevre illerin sıklıkla ziyaret ettiği alışveriş merkezi, AVM genelinde çok sayıda kişiye istihdam sağlayarak hem Manisa hem de Türkiye ekonomisine oldukça katkıda bulunmaktadır. Bunların yanı sıra ücretsiz olmak üzere 450’den fazla kapalı ve açık otopark hizmetini ziyaretçilerine sunmaktadır.

Magnesia AVM İletişim Bilgileri
Adres; Laleli Mah.Ali Rıza Efendi Cad. No: 4 Manisa

Magnesia AVM Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Magnesia AVM firmasında kariyer yapabilirsiniz. Magnesia AVM insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ