Magim İş Başvurusu

Magim Alışveriş Merkezi 2005 yılında Malatya’da kurulmuştur. Magim Grup bünyesince projelendirilip kurulan Magim Alışveriş Merkezi, Malatya’nın en büyük ve en kaliteli alışveriş merkezi olarak bilinmektedir. Göstermiş oldukları üstün başarı ve müşteriye karşı hoş görülü anlayışı ile daima ön planda tutularak tercih edilen bir markadır. Malatya halkı tarafından yoğun bir şekilde ziyaret edilen Magim yenilikçi, çağdaş ve kaliteli hizmeti ile daima müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, onları güler yüzle karşılayıp uğurlamaktadır. Temel amacı, Malatya’da henüz böyle bir büyüklükte hizmet verebilecek halkın yanında olan bir alışveriş merkezinin olmaması üzerine temelleri atılarak hedef alınmış bir projedir.

Modern mimari yapıları ile toplam’da 9 şube üzerinden Malatya halkına hizmet veren Magim, dünyaca ünlü markaların perakende satışlarını üstlenmektedir. Ayrıca Magim Grup bünyesinde barınan Magim Et markası tarafından tedarik edilen et reyonu da Magim alışveriş merkezi ve şubelerinde yerini almaktadır. Tamamen doğal, kaliteli, sağlıklı ve hijyenik tesislerde temin edilen etler, Magim’de belirli günlerde indirime girerek tüm halkın daha ucuza daha kaliteli et satın almasına ayrıcalık tanımaktadır. Güler yüzlü ve ahlaklı personellerin barındığı Magim alışveriş merkezinde istediğiniz şeyi bulmak çok kolay. Tamamen ürün türlerine göre baz edinen reyonlarda kolaylıkla istediğiniz ürünü bulabilmektesiniz. Aynı zaman’da şubeleri bünyesinde istihdam sağladığı personeller ile Malatya ekonomisine de oldukça destek olmaktadır.

Magim İletişim Bilgileri
Adres; Sarıcıoğlu Mah. Çevreyolu Cad. Matim İş Merkezi NO: 158/A Merkez / Malatya

Tel: info@magim.com.tr
E-posta: +90 422 325 06 66

Magim Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Magim firmasında kariyer yapabilirsiniz. Magim insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ