Maggi İş Başvurusu

Maggi, 1863 yılında Julius Maggi tarafından İsviçre’de kurulmuştur. Sektör amacı patates püresi, çeşni ve bulyon gibi tazeliğini koruyan tatları herkesin tatması üzerine hedeflenmiştir. Kurulduğu günden bu yana değişmeyen lezzetleri ve kaliteli ürünleri sayesinde dünya genelinde büyük bir üne sahiptir. Eşi benzeri olmayan harika tatlarla faaliyetlerine uzun yıllar önce başlamış olup, Maggi markasının başlangıç olarak hizmetini verdiği tatlar olarak bilinmektedir. Akabinde kurulduğu yıllarda hızlıca büyüme evresine girmiş ve tat yelpazesini genişleterek, tüketicilerine daha fazla lezzet ve daha fazla tat sloganı ile hizmetlerini sürdürmeye devam etmiştir. Julius Maggi pratik bir şekilde yemek hazırlama ve harika lezzetlere sahip beslenmeleri bir araya getirerek bir ilke imza atmıştır.

Uzun yıllar boyunca dünyada değişmeyen lezzeti ile tanınan Maggi, kurulduğu günden bu yana sürekli aynı kalite ve özveri içerisinde üretimlerine devam etmiş ve akabinde büyük başarıları da beraberinde getirmiştir. Bu başarıların üzerine Maggi markası oldukça ünlenmiş ve 1947 tarihinde Nestlé tarafından satın alınarak günümüzde de olduğu gibi Nestlé Maggi adı altında üretimlerine kaldığı yerden günümüze kadar kaliteli bir şekilde ve lezzeti değişmeden devam etmiştir. Ev hanımları ve profesyonel derecede mutfak işleten aşçılar tarafından beğenisi yüksek olan Nestlé Maggi markası üretmiş olduğu çeşni, sos ve bulyonlar ile günümüzde bu alanda en çok tercih edilen büyük bir marka değerine sahiptir.

Maggi İletişim Bilgileri
Adres; Merkez, Karacabey, Bursa

Maggi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Maggi firmasında kariyer yapabilirsiniz. Maggi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Serkan eğilmez dedi ki:

  Evliyim iki cocuk babasiyim is ariyorum ba uygun is verirseniz cok mutlu olurum meslegim kaynakci ve bakimci.

  1. Admin dedi ki:

   Maggi iş başvurusu yapmak için yazımızın sonunda bulunan linke tıklayınız

 2. Serkan eğilmez dedi ki:

  Evliyim iki cocuk babasiyim is ariyorum ba uygun is verirseniz cok mutlu olurum meslegim kaynakci ve bakimci

BİR YORUM YAZ