Mado İş Başvurusu

Mado, 150 yıllık bir marka değeriyle ilk günlerinde katırların sırtında getirilen buz parçaları ile ticaretin o zamanlarına ait zorlukları içerisinde hizmetlerini sunmaya başlamış olup, günümüzde dünyanın en harika dondurma tadını veren marka olarak tercih edilmektedir. Günümüzde dünya kalitesi standartlarında sunduğu hizmetleri ile herkesin damak tadına hitap edecek cinsten üretimini yaptığı dondurmalar ile herkesin beğenisini kazanan marka değerini kazanmıştır. Geçen uzun yıllar içerisinde günümüze kadar uzanarak Yaşar Dondurma ve Gıda Maddeleri A.Ş. bünyesine dâhil olarak kendi içerisinde şirketleşme ve aynı zaman’da markasını güçlendiren bir altyapıya sahip olmuştur. 1989 senesinde Türkiye Süt Endüstrisi Kurumu bünyesince alınan özelleştirme kararı neticesinde üretimini yapmış olduğu Maraş dondurmasını tüm dünyaya tanıtarak global bir marka değerine sahip oldu.

%100 dövme dondurmaların üretildiği Mado Markası tesislerinde Maraş’ın harika ovalarında beslenen keçilerin sütü sayesinde elde edilmektedir. Keçi sütüne ilaveten o coğrafyada yetişen yabani orkidelerin kökü ile karışım sağlanarak günümüzde vazgeçilmeyen bir tadı hayatımıza entegre etmiştir. Günümüzde Yaşar Dondurma ve Gıda Maddeleri A.Ş. bünyesi altında üretimlerini sağlayan Mado Dondurmaları, saatte yaklaşık 5 ton günlük bazda ise toplam’da 120 ton’dan fazla dondurma üretimi yaparak dev bir marka değerine sahiptir. Modern üretim tesisleri ve aynı zaman’da tesis içerisinde kullanılan son teknoloji cihazlar ile üretimlerini ve paketleme işlemlerini başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Günümüzde fabrika ve Mado mekanlarında birçok kişiye istihdam sağlayarak ülke ekonomisine de önemli derecede katkı sağlamaktadır.

Mado İletişim Bilgileri
Adres; G.antep K.yolu Üzeri 5.km Erkenez Mevkii, Erkenez, 46080 Kahramanmaraş

Tel: (0344) 236 06 11

Mado Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Mado firmasında kariyer yapabilirsiniz. Mado insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. oguzhanözgan dedi ki:

    daha önce saray muhallebisinde caslıstım tezgahtacalıstımsimdide madoda calıs mak isterim 05319461989

BİR YORUM YAZ