Madame Coco İş Başvurusu

2011 yılında kurulan Madame Coco, kısa süre içerisinde (3 sene içerisinde) oldukça büyük bir başarı grafiği sergileyerek günümüzde 130’dan fazla mağazaya sahiptir. Birçok köklü marka’dan daha fazla başarı sağlayan ve oldukça genç bir kuruluş yaşına sahip Madame Coco bol çeşitlilik gösteren ürün gamı, kalitelilik ve bulunduğu konumlardan çok mağaza iç ve dış dekorasyonu ile tamamen modern ve sıra dışı bir yapıya sahipliği ile bilinmektedir. Kendine özgü kurallar neticesinde ilerledikleri yolda çok kısa bir süre içerisinde büyüyen marka, günümüzde birçok dev markaya arada mesafesi büyük bir derecede fark atarak yükselme başarısını göstermiştir. Günümüzde 4P:, Product, Place, Promotion ve Price gibi pazarlama şemalarını başarılı bir şekilde kullanmış olup, günümüzde herkes tarafından bilinen bir marka değerine sahip olmuştur.

Madame Coco mağazalarında ana tema olarak ev tekstili üzerine olup, aynı zaman’da mağazaları bünyesinde kozmetik ürünleri ve mini ev aksesuarlarının da satışlarını gerçekleştirmektedir. 3 yıl içerisinde 130’dan fazla mağazaya sahip olarak birçok büyük markaya oldukça fark atan Madame Coco, aynı zaman’da birçok büyük AVM binalarında da yerini almıştır. Mağazaları içerisinde satışını gerçekleştirdiği ürünlerin her birini mutlaka eleyerek titizlik içerisinde müşterilerine sunmaktadır. Ayrıca 130’dan fazla mağazada bulunan birçok kişiye de istihdam sağlayarak ülke ekonomisine fayda sağlayan önemli bir marka değerini taşımaktadır.

Madame Coco İletişim Bilgileri
Adres; Avni Dilligil Sokak Çelik İş Merkezi B Blok Zemin Kat 34394 Mecidiyeköy / İstanbul

Madame Coco Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Madame Coco firmasında kariyer yapabilirsiniz. Madame Coco insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ