Madam Burcu İş Başvurusu

1998 yılında İzmir’de ticari hayatına adım atan Madam Burcu Moda Evi, gelinlik, gece kıyafeti ve kişiye özel tamamen özgün ve yenilikçi fikirler doğrultusunda gelinlik tasarım ve üretimlerini yaparak bu alanda öncü bir yapıya dayalı firmaya sahiptir. İzmir’de ki müşterilerinin çoğunluğu elit ve nezih kişilerden oluşturmakta olan Madam Burcu Moda Evi, İzmir’in yanı sıra Türkiye’nin birçok yerinden ve hatta Avrupa’dan bile sipariş almaktadır. Tüm gelinlik ürünlerine ait tasarımlar kendileri tarafından tasarlanarak koleksiyonları arasına girmektedir. Ve aynı zaman’da sıra dışı ve özgün tasarımlarla sadece kişiye özel gelinlik tasarımı yapılarak beğenildiği takdirde üretilen gelinlik sadece bir kişiye satışı yapılma kaydıyla ticari hayatını sürdürmektedir.

Kurulduğu ilk günkü azim ve hiç bitmek bilmeyen heyecanıyla üretimlerini sağlayan Madam Burcu Moda Evi, sürekli olarak yenilikçi ve çağdaş fikirleri ile ileri teknolojiyi takip ederek sürekli büyüme evresinde olmuştur. Birçok ünlü ve elit topluluğunda işlerini üstlenen Moda Evi, yıllardır hizmet verdikleri faaliyetleri içerisinde genel olarak gelinlik üzerine yoğunluk göstermektedirler. Ayrıca birçok sanatçı ve ünlü kişilere özel gece kıyafetleri de tasarlayan Madam Burcu Moda Evi, tamamen müşteri memnuniyeti odaklı bir şekilde faaliyetlerini hızlıca yapmaktadır. Çok yoğun olunduğundan ötürü randevu sistemi ile çalışmakta olan Moda Evi, böylelikle hem müşterisine verdiği zaman değerini göstermekte hem de tasarım ve üretimini yaptıkları ürünün daha iyi ve kaliteli olması için yeterli zamanı yaratmaktadırlar.

Madam Burcu İletişim Bilgileri
Adres; Yavuz Selim Cd. No: 36 Çamdibi İzmir

Madam Burcu Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Madam Burcu firmasında kariyer yapabilirsiniz. Madam Burcu insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ