Macrocenter İş Başvurusu

Macrocenter, 2009 yılında Migros Kurumsal çatısı altında projelendirilerek Türkiye’nin çok çeşitli gurme ürün yelpazesini arttırmak ve buna olanak sağlamak için kurulmuş bir markadır. “Size Özel” sloganı ile yola çıkan Macrocenter, kaliteli ve farklılık yaratan özel ürün yelpazesi ile kısa sürede tutulmuş ve büyüme evresine geçmiş büyük bir marka değerine sahiptir. Macrocenter butik mağazacılık zinciri konseptine uygun bir şekilde misyonlarını belirleyen ve bu doğrultuda daima müşteri memnuniyetini en ön safta tutan dev bir kuruluştur. Migros markası çatısı altında Türkiye’de göstermiş olduğu üstüne kaliteye sahip ürünleri ve mağazacılık hizmetleri ile daima tercih sebebi olmuş ve müşteriler tarafından ilgi ile karşılanmıştır.

Macrocenter, kurulduğu günden bu yana hep aynı lezzetlerin kıvamını kaçırmadan sürdürdükleri faaliyetleriyle kısa sürede büyümüş ve ülke genelinde 5 il içerisinde toplam’da 35 mağaza zincirine sahip olmuştur. 35 mağaza üzerinden 2009’dan bu yana kalitesinden hiç şaşmadan yoluna devam eden Macrocenter toplam’da 44.700 m2 kapalı alana sahip ferah ve geniş mağazalarında müşterilerinin daha kaliteli ve ferah bir ortamda kendilerinin rahat etmesini sağlamaktadır. Son açılan mağazaları arasında bulunan ONE TOWER ANKARA MACROCENTER, günümüzde çok sayıda Ankaralı vatandaşlarımızın yoğun ilgisine hitaben yeni projelerle diğer illere zincirlerini atmaya karar vermişlerdir. 35 mağaza’da yüzlerce kişiye istihdam sağlayan Macrocenter, aynı zaman’da Türkiye ekonomisine de destek olmaktadır.

Macrocenter İletişim Bilgileri
Adres; Barboros Mahallesi, Dereboyu Caddesi, Ardıç Sokak, Varyap-Meridian, H Blok, Batı Ataşehir, İstanbul

Macrocenter Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Macrocenter firmasında kariyer yapabilirsiniz. Macrocenter insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ