MACFit İş Başvurusu

MACFit, Türkiye’deki spor kulübü etkinliklerinin ve spor faaliyetlerinin yetersiz bulunması üzerine 2007 yılında kurulmuş dev bir spor merkezidir. Mars Sportif bünyesinde kurulan MACFit, müşterilerine daima daha iyisini sunabilmek için çeşitli planlamalar ve uygulamalar ile alışılmış spor tesislerinden çok daha farklı bir konsept ile misafirlerini etkilemektedir. “En yeni ve En iyi” sloganıyla sürekli hareket eden ve bu misyonuna uygun bir şekilde faaliyetlerini başarıyla sürdüren MACFit, kaliteli bir şekilde müşterilerinin hayallerini gerçekleştirmektedir. Kurulduğu günden bu yana insanların kişisel kalitelerini yükseltecek ve kendisine güven sağlayacak birçok özel tasarıyla uyumlu hizmetler sunmasının yanı sıra, aynı zaman’da modern yapısı ve ileri teknoloji ile donatılmış alanında müşterilerine daha kaliteli ve daha rahat bir spor aktivitesi sunmaktadır.

Eğlenceyi ve bilimselliği tek çatı altında tutan MACFit, bu doğrultuda insanlara daha samimi, daha eğlenceli ve kendilerini bulundukları aktivite de daha iyi hissetmeleri için profesyonel bir ekip ile sürdürülebilir bir maceranın içerisindedirler. MACFit, inşa etmiş olduğu yenilikçi spor kulübü kültürünü modern ve pratik bir şekilde müşterilerinin daha keyifli ve eğlenceli bir ortamda spor yapma imkanını sunarak her zaman ilgi ve tercih sebebi olmuştur. Son teknoloji cihazları ve profesyonel eğitimci kadrosu ile modern spor merkezi konumunda olan MACFit vermiş oldukları profesyonel eğitim çerçevesinde daima saygın ve pratik bir şekilde müşterilerinin memnun bir şekilde olmalarını sağlamaktadırlar.

MACFit İletişim Bilgileri
Adres; Petroliş, Üsküdar Cd. No: 29, 34862 Kartal İstanbul

MACFit Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda MACFit firmasında kariyer yapabilirsiniz. MACFit insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ