Mac Kozmetik İş Başvurusu

M.A.C Kozmetik, 1984 yılında Frank Angelo ve Frank Toscana adlı iki makyaj sanatçısı tarafından kurularak kozmetik dünyasına ilk adımlarını atmıştır. Henüz ufacık bir stüdyo içerisinde başlattıkları bu serüven çok kısa sürmeyip 1997 yılında Estée Lauder Şirketi tarafından satın alınarak projelendirilmiştir. Devir alındıktan sonra değişime uğrayan altyapı MAC Kozmetiği bir dünya markası haline getirerek büyük bir kozmetik ağının dünyaya yayılmasını gerçekleştirmiştir. Değişime uğradıktan hemen sonra tüm dünya ülkelerine yayılan bu kozmetik akımından Türkiye’de kendine düşen payı almış ve Türkiye’deki ilk mağazası AKMERKEZ açılmıştır. Dünya genelinde makyajın günlük kullanıma uygun bir şekilde hazırlanması üzerine performans göstermesi ve aynı zamanda profesyonel manken veya sanatçılara göstermiş olduğu ilgi ile büyümüştür.

Türkiye’ye gelmesi merakla beklenen dünya devi kozmetik markasının gelişiyle bu alanda büyük faaliyetlerini göstermiş oldu. Türkiye genelinde kozmetik markalarının 2007 yıllarında henüz bir rekabet içerisinde olmadıklarında MAC Kozmetik İstiklal Caddesinde ki bir diğer mağazasını açarak dev bir marka olduğunu bir kez daha kanıtlamış oldu. Son açılan çok kısa bir sürede tutulmuş ve Türkiye’nin en yüksek cirosuna sahip mağazası olarak istatistik listesinde ilk sırada yer almıştır. Buna hitaben dünya genelinde de listede ilk sıralarda yerini almıştır. Müşterilerine profesyonel ve günü birlik makyajı konusunda eğitim ve gerekli olan tüm ürünlerini kaliteli bir şekilde sunan MAC Kozmetik aynı zaman’da mağazalarında bulundurduğu personellerine istihdam sağlayarak hem Türkiye hem de dünya ekonomisine destek olmaktadır.

Mac Kozmetik İletişim Bilgileri
Adres; Teşvikiye İhlamur Yolu Güney Apartmanı, No: 83 Kat: 3, Teşvikiye, Şişli, İstanbul

Mac Kozmetik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Mac Kozmetik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Mac Kozmetik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Fahriye dedi ki:

    Makyaj ve cilt bakimi ile ilgili part taime iş ariyorum beylikdüzunde ikamet ediyorum..yakin çevreler olursa çalişmak istiyorum

BİR YORUM YAZ