LC Waikiki İş Başvurusu

LC Waikiki İş Başvurusu

LC Waikiki İnsan Kaynakları ve iş başvuru formuna ulaşmak için yazımızın sonunda bulunan linke tıklayınız. Yazımızda Firmanın iletişim bilgileri ve personel alımı hakkında genel bilgiler bulunmaktadır. İş başvurusu yapmak için linke tıklayarak iş başvuru formu doldurabilirsiniz.

Uzun bir dönem geride kaldı. Yaklaşık 30 yıl boyuca LC WAİKİKİ olarak, giyim modası perakendeciliğinin liderlerinden birisidir. Avrupa’dan Orta Asya’ya kadar 521 mağazası ile her kesime uygun, her bütçeye cevap verebilen ve günün modası ne gerektiriyorsa en iyi şekilde uygulayan mağazaların perakendecilik modasında dünya devi olmaya en büyük adaydır.

İş dünyasında LC Waikiki
İş ortakları, referansları ve yaptığı yatırımlarla modada olduğu gibi istihdamda da ilklerde yer almaktadır. Yaptığı ve bundan sonra yapacağı yatırımlarında daha çok iş sahası meydana getirmeyi ve daha çok iş olanağı sağlamayı kendisine görev bilmiştir. Bu iş olanaklarında, politikalarından birisi de kesinlikle kalifiye elaman yetiştirmektir. Çünkü LC Waikiki ”iyi giyinmek herkesin hakkı” sloganıyla yola çıktığından, sadece satış yapmak mantığını değerlerine uygun bulmamaktadır. Sektörü moda gibi görünse de aslında LC Waikiki müşteri odaklı olduğu için modanın da ötesinde hizmet sektörüdür. Bu bilinçle yoluna devam etmektedir. Alçak gönüllü olmak, dürüst davranmak, kendisini devamlı yenilemek, her farklılığa saygı duymak, müşteri önceliği, olumsuz bir durumu müşteri yararına olumluya çevirmek sahip olduğu niteliklerden sadece bir kaçıdır.

Sadece iş imkânı ve istihdam mı?
Perakende modacılıkta ilkleri çeken LC Waikiki, sayısız olanaklarıyla her yaştan her kesime yüzde yüz hitap eder. Her renk, her model hatta her tasarımı bulmak mümkündür. Devasa mağazalarıyla, çeşit, kalite, uygun fiyat ve sayısız kampanya zenginliğiyle tüm dünyayı giydirmeyi kendisine amaç edinmiştir.

Giyinmek sadece bir etken, ürünlerde renk, desen, model ya da tasarımla beraber olmazsa olmazları en önemli unsur kesinlikle sağlıklı olmasıdır. Ürünler fiziksel performans, elyaf analizi, haslık testleri gibi aşamalardan geçip alınan ürünlerin kullanımını daha da kolaylaştırmaktadır. Ayrıca ürünler, insan sağlığı dostu olması yönünden en ince ayrıntısına kadar incelenip müşterilerine arz oluşturur. İnsan sağlığı ön plana çıkmakla beraber, çevre dostu olması, tabiat ve doğanın her an yanında olması Lc Waikiki için gurur vesikasıdır. Zararlı kimyasalları tespiti ve çözüm araştırma ve geliştirme konusunda CEN ve ISO KOMİTESİ TÜRKİYE TEMSİLCİLİ’ğnde aktif rol almaktadır.

LC Waikiki İletişim Bilgileri
Adres; Evren Mahallesi Gülbahar Cad. No: 96 34212 Bağcılar / İSTANBUL

LC Waikiki İş Başvuru Formu
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda LC Waikiki firmasında kariyer yapabilirsiniz. LC Waikiki insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ