Kuzu İnşaat İş Başvurusu

Kuzu Grup şirketi 1943 yılında kurulmuş olup, yarım aşırı aşkın süredir uygulanan hizmetler sayesinde Türkiye’nin gelişmesi ve ekonomik olarak büyümesine katkı vermiş yüksek potansiyelli bir firma olarak bünyesinde İnşaat sektörüne de katkı sağlamaktadır.

Türkiye’nin her neredeyse tüm şehirlerinde yüzlerce proje üreterek binlerce insana katkı vermiş olmanın gururu ile çağın dinamik bir firması olan Kuzu İnşaat yurt içinde gösterdiği hizmetleri yurt dışında da göstermektedir. Önemli projelere imza atan Kuzu İnşaat 2011 yılından itibaren İran’da 57 bin konut yapmaktadır. İran Devleti ile yaptığı anlaşmalar sayesinde depreme dayanıklı en son teknolojide konutlar inşa etmek üzere Tahran’da ki konutların büyük bir kısmını karşılama adına imza atmıştır.

Yurt dışında tercih edilen ve güvenilen bir firma olan Kuzu İnşaat, ülkemizde de Edirne’den Kars’a hizmet vermektedir. Güven ve kalite konusunda ülkemizde başarılı inşaat şirketlerinden biri olan Kuzu İnşaat farklı mimarideki yaşam alanları ile yenilikçi ve çevre dostu projeler üretmektedir.

Konutların yanı sıra hastaneler, okullar, resmi binalar, spor tesisleri, köprü ve yollar, sanayi alanları ve askeri yapılar da inşa etmiş olan firma birçok alanda da profesyoneldir. Projecilik kapsamında deneyimli olan firma imza attığı projelerde kalite ve standartlara önem vermektedir. İşte bu yüzden inşaat sektöründe sözü edilen başarı inşaat şirketlerinden biri olma yolunda çalışmalarına devam etmektedir.

Kuzu İnşaat İletişim Bilgileri
Adres; Murat Mahallesi Suna Sokak No: 3 GaziosmanPaşa / ANKARA

Telefon: +90 212 663 26 66

Kuzu İnşaat Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kuzu İnşaat firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kuzu İnşaat insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Cuma yıldız. 0532 515 95 32 dedi ki:

  Slm ben cuma kaynakcıyım gazaltı ve elektrik yurtdışı deneyimi olan biriyim limak holding mısır kahire hava limanı Ankara metrosu birinci aşama Kızılay metro gama güriş ikinci aşama Kızılay çay yol metrosunda comsa açılım inş sonar sondaj ivedik su arıtma tesisleri güriş

 2. Ahmet yenigul dedi ki:

  Selam Ben Ahmet kalipci ustasiyim yurt disi isi ariyorum kazakca arapca konusuyorum

 3. Erkan mengüş dedi ki:

  Şöförüm ne iş olsa yaparım yurtdışı islerin de çalışmak istiyorum.

 4. fetullah armut dedi ki:

  Slm biz erzurumda soguk demirciyiz işimizde ehliyiz yurt içi yurt disi isleri olanlar arasin ama şirket olsun arabistan ve rusya kazakistan gibi ülkelerde tecrübemiz vardır ilgilenenler arasın 05070808342

 5. ayhan yapar dedi ki:

  25 senelik agırvasta şöförüyum yurt dışında calışmak istiyorum bekarım yurtdışı tecrubem var

BİR YORUM YAZ