Kuzey Koleji İş Başvurusu

İstanbul, Ataşehir’ de 2012–2013 eğitim öğretim yılında açılan Kuzey Koleji, gelişen ve değişen yeni nesil öğrencileri için modern ve ilkeli eğitim şekillerini uygulamak adına kurulmuş olan bir kurumdur.

Sürekli gelişim ve iyileşmeyi ilke edinerek, öğrencilerin performanslarını arttırmayı amaçlayarak, eğitim hizmeti sunmaktadır. Bir Anadolu Lisesi olan Kuzey Koleji, özellikle İstanbul’da ikamet eden başarılı öğrencilere evrensel standartlara uygun seviyede eğitim imkânı sunarak, çağımıza yakışan teknoloji de eğitim vererek, geleceğin önemli bireyleri olmaları için ortam sunuyoruz.

Her öğrencinin yetenek ve ilgilerini önceden keşfederek, kişiye özel ilgi gösterme imkânı ile öğrencilerin doğru yönlendirilmesini ve sayı olarak diğer kolejlere nazaran biraz daha küçük olmanın verdiği özelliği avantaja çevirmekteyiz. Öğrenciler için eğitim koçluğunu üstlenerek sistemli bir eğitim vermemizin farkını da deneyimli ve kaliteli öğretmenlerimize borçluyuz. Farklı branşlardan 40 tane öğretmen potansiyeline sahip bir kurum olmamızın yanında isteyen öğrencilerimize hafta sonları İngilizce veya Almanca dil derslerini ilave olarak ücretsiz sunarak, kişisel gelişimlerine de katkı da bulunuyoruz.

ÖSYM’ nin yaptığı sınavlarda başarılı öğrenciler için burs veya özel indirim olanağı sunarak da Kuzey Kolejinin kapılarını yüzlerce öğrenciye açıyoruz.

Kuzey Koleji olarak eğitimde örnek gösterilen kurumumuz kısa süre önce kurulmasına karşı birçok konuda başarıya imza atarak genç nesillere çağdaş ve farklı bir eğitim vermeye devam etmektedir.

Kuzey Koleji İletişim Bilgileri
Adres; İnönü, Kayışdağı Cd. Yanyolu, 34755 Ataşehir İstanbul

Tel: 0216 577 67 67

E-posta: info@kuzeyokullari.com

Kuzey Koleji Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kuzey Kolejinde kariyer yapabilirsiniz. Kuzey Koleji insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ