Kuzey Biga Madencilik İş Başvurusu

Asıl olarak Alamos Gold ismi ile de bilinen firma, uzun yıllardan beri en düşük maliyet ile altın araştırması yapan Kanadalı bir firma özelliğini taşıyor. Meksika’da Mulatos Madeninin sahibi ve işletmecisi olan firma 10 seneden beri Mulatos Altın Madenini işletiyor. Yapılan tetkikler sonunda başarıları ve çalışma sistemleri ile dikkat çekmiş bir firma özelliğini taşıyan Alamos Gold, Kuzey Biga Madencilik olarak Türkiye’ de de başarılara sahiptir. Şu anda Kirazlı Altın Madenini de işletmekte ve kararlılıkla çalışmalarına devam etmektedir.

Özverili ve kararlı bir çalışma tarzı ile bu endüstri de daha hızlı ilerlemeyi ve çevre standartlarını da koruyarak gelişen ve büyüyen bir maden şirketi olmayı amaçlayan Kuzey Biga Madencilik şirketi ülke ekonomisi için sorumluluklarının bilincinde hareket etmektedir.

Çevrenin korunmasına ve yöre halkının refahının sağlanmasına özen gösteren firma, doğru yerde doğru şeyi yapma amacı ile hareket etmektedir. Doğru kalkınma hamleleri yaparak ülke ekonomisi için de katkı sağlayıp istihdamın artmasında önemli bir rol oynamaktadır.

Proje kapsamında tüm teknik araştırmalara dikkat eden Kuzey Biga Madencilik firması, ağır ama sağlam adımlar atarak iyi bir iş çıkartmayı felsefe edinmiştir. İyi yaşam şartlarının oluşturulmasında büyük rol oynayan firma ülke şartlarını yükseltme de ve iyileştirmede ciddi bir misyona sahiptir.

Doğru kişiler ile ortaklık kurarak, teknolojik ve stratejik bir firma olma özelliğini taşımanın verdiği bilinç ile madencilik sektöründe yükselen bir yıldız olmaktadır.

Kuzey Biga Madencilik İletişim Bilgileri
Adres; R Tagore Caddesi No10/4 Yıldız Çankaya Ankara

Kuzey Biga Madencilik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kuzey Biga Madencilik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kuzey Biga Madencilik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ