Kuyumcukent İş Başvurusu

Yaşam ve iş alanında dünya üzerinde eşi ve benzeri bulunmayan, üretim, pazarlama ve satış çeşitleri ile çağdaş yapıyı benimsemiş Kuyumcukent bir dünya markası haline gelmiştir. Günümüz ileri teknolojileri, güvenli bina sistemleri ve son derece konfor arz eden büyük bir altyapıya sahip binalar inşa etmektedir.

İki etaptan oluşmakta olan Kuyumcukent, toplamda dahilinde bulunan 180.000 m2 arsa alanının 128.000 m2 alan üzerine kurulmuştur. İlk etabı 2005 yılında tamamlanmış olup, birbirinden ayrı olarak toplamda 2 bloktan oluşmaktadır. Atölye alanına bağlı blokta 7 farklı fabrika şeklinde iç yapıya sahiptir. Mağazalara ait blokta ise, Alışveriş merkezi ve aynı zamanda, çalışma ofislerinden oluşmakta olan 2 ayrı plazaya sahiptir. Bu özelliklere sahip iki ayrı blok tüp yapısına sahip geçitler ile birbirine bağlıdır. Her iki blok brüt olarak 328.000 m2’lik bir inşaat alanının üzerinde yükselmiş durumdadır.

Rayiç değeri 1.000.000.00 $(1 Milyar Dolar) olan Kuyumcukent’in toplam maliyeti ise 200.000.00 $ (200 milyon dolardır). Bütün olarak üst yapı ve alt yapı olarak tamamen AB kriterlerini taşıyan nitelik üzerine inşa edilmiş olup, Avrupa Birliği normlarına uygun bir vaziyette kurulmuştur.

Kuyumcukent yaptığı bu proje içerisinde, üretime uygun çok amaçlı ofis, genişletilmiş dinlenme alanları, sosyal yaşam, kongre merkezi ve otel hizmetlerini barındırmakla birlikte olup aynı zamanda 2012’de faaliyet geçmiş olan 6.000 araçlık kapalı otopark ‘a sahiptir.

Kuyumcukent İletişim Bilgileri
Adres; Yenibosna Merkez Mahallesi, Ladin Sokak, No: 4, 34197 Bahçelievler / İSTANBUL

Kuyumcukent Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kuyumcukent firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kuyumcukent insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ