Kuveyt Türk İş Başvurusu

1983 yılında kurulmuş olan Kuveyt Türk bankası uzun süreler bankacılık sektöründe hizmet verdikten sonra 2006 yılında Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş adını alarak değişime gitmiştir.

Kuveyt Türk Katılım Bankası sermayesinin %62’ lik bir kısmı Kuveyt Finans Kurumuna, %18 ‘ i Vakıflar Genel Müdürlüğüne, %9 u Kuveyt Sosyal Güvenlik Kurumuna, %9’ u İslam Kalkınma Bankasına, %2’ si de diğer ortaklara aittir.

Kuveyt Türk bankası kurulduğu tarihten itibaren faizsiz finans kurumları arasında ilk sıralarda yer alan bir bankacılık anlayışı yürüterek çağdaş bankacılıkta bir model olmuştur. Yatırım alanlarında iş adamlarına ve müşterilerine ciddi anlamda kredi desteği sağlamış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamıştır.

Ülkemizde birçok kurum tarafından altın, gümüş ve bronz madalyalar ile ödüllendirilmiş olan Kuveyt Türk Katılım Bankası, vizyonu ile de takdir edilen bir banka olarak yurt dışında da birçok şube açmıştır.

Visa ve Master kartları özelliklerinin dışında verdiği ATM, POS, Çağrı Merkezleri, Sesli Yanıt, Telefon Bankacılığı, İnternet Bankacılığı gibi imkânlarla da müşterilerine modern bir bankacılık hizmeti sunmaktadır.

Kaliteli hizmetini çalışkan ve disiplinli personel ve yönetici kadrosuna borçlu olan Kuveyt Türk Bankası modern işletme anlayışını benimsemiş kişiler ile yoluna devam etmekte ve işinde uzman genç personel ve yönetici kadrosu ile Türkiye’ de örnek gösterilen bir banka olma özelliğine devam etmektedir.

Kuveyt Türk İletişim Bilgileri
Adres; Büyükdere Cad. No: 129/1 34394 Esentepe / İSTANBUL

Tel: (0212) 354 11 11

Kuveyt Türk Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kuveyt Türk firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kuveyt Türk insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ