Kuteks İş Başvurusu

Kuteks Anonim Şirketi, 1986 yılında tıbbi araçlar üreterek faaliyet gösteren ve başarılı projeler imza atan alanda öncü bir şirkettir. Göstermiş olduğu büyük başarılar doğrultusunda 2002 yılında Uğur Şirketler Grubu ile anlaşmış ve şirketin insan sağlığı alanına hizmeti konusunda başarılı bir kolu olmuştur.

1986 yılından itibaren, dönemin zorluklarına karşı başarılar sergileyen Kuteks, ürün yelpazesini genişleterek Avrupa standartlarında üretim yapmak için büyük çaba sarf etmiştir. Çeşitli ürünleri kalite standartlarında yükselttiği için istediği hedefe ulaşmış ve dünya pazarında kendine yer edinmiştir.

Sağlık sektörünün kaliteli ve yüksek derecelerine yükselmiş olan Kuteks, dünya genelinde ürettiği tıbbi ürünler ile kendinden bahsetmeyi başarmıştır. Bu global pazarda ürettiği ve kalite bazında tercih edilen ürünleri arasında dizlik, korse, çeşitli elastik bandaj, sterilize gaz kompresleri, sterilize hidrofil gaz bezleri ve sargı bezleri ürünleri yer almaktadır. Kuteks başarılı grafiğini aldığı yatırımlar sayesinde 2010 yılında piyasaya sürdüğü Fortune markası kategorisinde dünya pazarına çeşitli medikal ürünleri çıkarmıştır. Bunların arasında tansiyon aletleri, şeker ölçüm cihazları, şeker ölçüm stribi, gebelik testi ve ortopedi ürünleri sergilemiştir.

Kutex 32.498 m2 ve 12.566 m2 üzerine inşa edilen iki ayrı bina üzerinden teknolojik, modern ve hijyenik bir şekilde hizmetlerine son sürat devam etmektedir.

Kuteks, ürün yelpazesini dünyaya tamamen alanında profesyonel, tam eğitimli ve tecrübeli personelleri sayesinde sürekli olarak hizmet çerçevesi altında pazarlama yapmaktadır.

Kuteks İletişim Bilgileri
Adres; Bozdoğan yolu 8. km Nazilli / AYDIN

 

  • Telefon: 90 256 331 73 10
  • E-Posta: kuteks@kuteks.com.tr

 

Kuteks Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kuteks firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kuteks insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ