Kütahya Porselen İş Başvurusu

1970 yılında üretim hayatına geçtikten sonra 1985 yılında %75’lik bir hissenin sahibi olan Kütahya Porselen Sanayi A.Ş.’nin geri kalan %25’lik hissesi ise, İMKB tarafından işlem görerek halka açık olarak hisse edilmektedir. Bu alanda özelleşmeye geçen Kütahya Porselen yatırım ve finansman desteği ile birlikte daha da büyümüş ve teknik alan’da büyük projelere adım atarak AR-GE birimlerini oluşturmuştur. Bu sayede sürekli olarak gelişmekte olan Kütahya Porselen Sanayi A.Ş. sürekli olarak işleyiş içerisinde olup, Avrupa’nın ortalama 300 yıl içerisinde ulaştığı kalite seviyesine 30 yılda ulaşarak dünya genelinde büyük bir saygınlığa sahip olmuştur.

Kütahya Porselen inovatif, gelişim konusunda sürekli modern ve dinamik altyapısı ile bu alandaki rakiplerin büyük fark atarak insanların daha kaliteli ve sağlıklı malzemelerden üretilmiş ürünler ile hizmetini son sürat devam ettirmektedir. Aynı zaman’da bu alanda markalaşmış ve dünya genelinde porselen üretme alanında lider bir kuruluş olarak bilinmektedir. Dekor zenginliği ve yarattığı formlar ile rakiplerinden ayrı tutulan, aynı zamanda ürün çeşitliliği ile de rakipleri arasında önde olan Kütahya Porselen, her yıl oteller için iki farklı koleksiyon üretimi yaparak 1000’den fazla desen türüyle üretim sağlamaktadır.

Kütahya Porselen kendini sürekli geliştiren uzman personelleri ve altyapı teknolojileri doğrultusunda sadece porselen değil, aynı zamanda porselen makineleri de üretmektedir. Bu konuda da uzmanlaşan Kütahya Porselen işletmelere anahtar teslim fabrika kurulumu yapmaktadır.

Kütahya Porselen İletişim Bilgileri
Adres; ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 6.CADDE NO: 13 KÜTAHYA

Kütahya Porselen Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kütahya Porselen firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kütahya Porselen insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. recep yavuz dedi ki:

    şirketinizin bünyesinde calışmak istiyorum

BİR YORUM YAZ